Kontrakty terminowe na akcje rosną po tym, jak główne średnie odnotowały największe tygodniowe straty w roku: aktualizacje na żywo

1 minuta temu

Vital Knowledge mówi, że ostatnie obawy Fed mogą być przesadzone

Akcje gwałtownie spadły w zeszłym tygodniu, ponieważ nowe dane i komentarze Fed podsyciły obawy przed wyższymi stopami procentowymi na dłużej, co spowodowało wzrost rentowności obligacji skarbowych. Jednak Adam Crisavoli z Vital Knowledge uważa, że ​​obawy te mogą być przesadzone.

„PCE było naprawdę gorące, ale nie bardziej niż raport o zatrudnieniu, CPI, PPI, sprzedaż detaliczna itp., które były już w styczniu – teraz pytanie brzmi, czy sytuacja utrzyma się w lutym? Nie sądzimy, szczególnie na froncie zatrudnienia” – napisał Chrisavoli w notatce.

– Fred Imbert, Michael Blum

6 godzin temu

Pfizer prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia firmy biotechnologicznej Seagen: Wall Street Journal

The Wall Street Journal poinformował, powołując się na osoby zaznajomione ze sprawą, że Pfizer prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia firmy biotechnologicznej Seagen.

Oczekuje się, że cena transakcji będzie wyższa niż wartość rynkowa Seagen wynosząca około 30 miliardów dolarów, ludzie powiedzieli Wall Street Journal, dodając, że dyskusje są na wczesnym etapie i nie ma gwarancji, że umowa zostanie zawarta.

Raport pojawił się po tym, jak Seagen był w zeszłym roku w zaawansowanych rozmowach, aby zostać przejętym przez Merck, w ramach umowy, która byłaby warta 40 miliardów dolarów lub więcej, jak wcześniej informował Wall Street Journal. Dodała, że ​​obie strony nie doszły do ​​porozumienia.

– Lim Hwi Ji

11 godzin temu

Kontrakty terminowe na akcje są otwarte

Otwarte kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły w niedzielę wieczorem.

Dow Jones Industrial Average spadł o 15 punktów, czyli 0,05%. S&P500 stracił 0,01%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 0,01%.

— Tanayi McHale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.