Kontrakty terminowe na akcje są stabilne przed pierwszym dniem handlowym w marcu, ze szczególnym uwzględnieniem konfliktu rosyjsko-ukraińskiego

luty 24, 2022 Traderzy na stronie NYSE.

Źródło: NYSE

Ponieważ inwestorzy nadal obserwują walki między Rosją a Ukrainą, kontrakty terminowe na amerykańskie akcje odbywają się w poniedziałek wieczorem przed pierwszym dniem handlowym marca.

Dow Futures spadł o 15 punktów. Kontrakty na S&P 500 spadły o 0,05%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 o 0,1%.

W burzliwej sesji na poniedziałek, Dow Jones Industrial Average stracił prawie 170 punktów. S&P 500 spadł o 0,24%, a Nasdaq Composite zyskał 0,4%.

Posunięcie to ma miejsce w trakcie walk między Rosją a Ukrainą, gdzie siły ukraińskie zajęły kluczowe miasta, w tym stolicę Kijów.

Ukraińscy i rosyjscy urzędnicy zakończyli ważną rundę Rozmowy w poniedziałek.

Tymczasem rosyjski bank centralny podwoił w poniedziałek główną stopę procentową, powodując spadek rubla po surowych sankcjach wobec Moskwy przez Zachód.

Marco Kolonovich z JPMorgan Powiedział, że poniedziałek był najgorszą sprzedażą Rosji-Ukrainy Być na szczycie.

„Kryzys rosyjsko-ukraiński będzie nadal powodował niestabilność rynku, ale bezpośredni wpływ na dochody przedsiębiorstw powinien być niewielki. Biorąc pod uwagę wpływ inflacji, wzrostu i wyższych cen surowców na konsumentów, pośrednie ryzyko jest znaczne” – powiedział Kolonovic w poniedziałek. Popołudniowa notatka. „Jednak pozytywną podszewką jest to, że kryzys wymusił słabą rewaluację rynku przez bank centralny”.

Inwestorzy przygotowują się do wysłuchania półrocznego dochodzenia przewodniczącego Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella w sprawie Komisji Usług Finansowych Izby Reprezentantów, które rozpocznie się w środę.

Poniedziałek był także ostatnim dniem handlowym lutego. Dow stracił w lutym 3,5%. S&P 500 i Nasdaq spadły w tym miesiącu odpowiednio o 3,1% i 3,4%.

Od wtorku firma Target Bell, sprzedawca dużych pudełek, informuje o przyszłych przychodach, a firma działająca w chmurze Salesforce informuje po zamknięciu.

Na froncie gospodarczym lutowy PMI dla przemysłu Markit zostanie opublikowany we wtorek o 21:45. PMI dla produkcji ISM za miesiąc luty zostanie opublikowany o godzinie 10:00

READ  Rosja stoi w obliczu globalnego oburzenia z powodu ciał na ulicach Ukrainy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.