Kontynuacja „I Am Legend” z Willem Smithem i Michaelem B. Jordanem w roli głównej i produkcji – Ostateczny termin

oprócz: Warner Bros. wzrasta ryzyka, z którym się spotykasz Jestem legendą przywilej do poziomu stratosfery. W następnym rozdziale studio nie tylko przywraca pierwotną gwiazdę Will Smith ale również Czarna pantera aktor Michael B W tym, co oznaczałoby pierwszy duży film duetu razem jako gwiazdy i producenci.

Porozmawiaj o sojuszu dwóch wielkich gwiazd: filmy Smitha i Jordana łącznie przyniosły na całym świecie 12,3 miliarda dolarów.

Szczegóły działki są oczywiście utrzymywane w tajemnicy.

Akiva Goldsman
AP

Zdobywca Oscara Akiva Goldsman, który zaadaptował powieść Richarda Mathesona z 1954 roku do oryginalnego filmu z 2007 roku, również powraca do kontynuacji i produkcji.

Wszystkie te transakcje są zamknięte, jak rozumiem, ale nie został dołączony żaden menedżer, ponieważ projekt jest wciąż w fazie rozwoju. Francis Lawrence wyreżyserował oryginał Jestem legendą.

Jordan i Elizabeth Raoso produkują przez poza społecznością Szyld. Smith i Studia Westbrook Współprezes/prezes Motion Pictures Jon Moon wyprodukuje projekt, a Ryan Shimazaki będzie nadzorował w imieniu Westbrook Studios. James Lasseter będzie pełnił funkcję PE. Goldsman i Greg Lessans będą również produkować przez Zdjęcia dróg chwastów.

Jestem legendą, Z udziałem Smitha w prawie opustoszałym Nowym Jorku pośród zombie, otworzył się na początku grudnia z 77,2 milionami dolarów po stronie amerykańskiej, a następnie zarobił 256,4 miliona dolarów brutto w kraju i 585,4 miliona dolarów na całym świecie.

Wielka wiadomość dla Smitha pojawia się zaraz po nas Nominowany do Oscara dla najlepszego aktora i najlepszego filmu o Król Ryszarda także zdobycie nagrody dla najlepszego aktora w Nagrody SAG A NAACP Photo Awards. Film zdobył w sumie sześć nominacji do Oscara.

Outlier Society jest również rozwijany z Warner Bros on wstrząs statyczny Bezpośrednia adaptacja przełomowego serialu DC Comics, napisana przez Randy’ego McKinnona i z Reginaldem Hudlinem, również produkowana wraz z Outlier. Firma produkuje na maszynach MGM/UAR trzecie wyznanie wiary, Wyreżyserowany przez Jordana, z Adonisem Creedem w roli głównej. Premiera filmu zaplanowana jest na 23 listopada.

Inne projekty filmowe na nadchodzącej liście Outlier Society obejmują adaptację powieści autorstwa Amazon Studios Swoją urodą zrobiłeś głupca ze śmierci Autorstwa Akwaeke Emezi i MGM Sprawa Thomasa Crowna, Napisane przez WesTalk. W przestrzeni telewizyjnej nadchodzące projekty Outliera obejmują Amazon Studios Zwycięstwa większe niż śmierć, zniszczony grunt Seria Muhammada Ali największy.

Jestem legendą

Will Smith w Jestem legendą (2007)
Grupa Everetta

Projekty filmowe Westbrook Studios obejmują: Król RyszardOparte na życiu Richarda Williamsa, ojca wielkich tenisistów Sereny i Venus, a także nadchodzących znaczących projektów Uwolnieniektóry został sprzedany do Apple TV + w Największe przejęcie festiwalu filmowego w historii; dramat sportowy Czerwony obszar, z udziałem Jady Pinkett Smith na Netflix i oparty na prawdziwej historii Tii Maggie i jej synów; Funkcja hip-hopu lato , Na podstawie piosenki Smitha i DJ Jazzy Jeffa dla Screen Stones z Sony Pictures; czyste powietrze, joint venture Westbrook, NASCAR i Chainsmokers; zrobić film Szybko i luźno, Z udziałem Smitha, wyreżyserowany przez Davida Leacha; A duch super bohateraJest to muzyczny film fantasy na żywo ze scenariuszem napisanym wspólnie przez Kwame Koi Arma oraz autora piosenek i producenta Freddy’ego Wexlera, opartym na oryginalnej historii napisanej przez Wexlera.

Weed Road Pictures to firma produkcyjna założona przez zdobywcę Oscara, producenta, reżysera i scenarzysty Goldsmana. Razem z oryginałem Jestem legendą, Robiła filmy Deep Blue Sea, Constantine, Mr. & Mrs. Smith, Hancock, Fair Game, Lone Survivor A bez wyrzutów sumienia. Uwzględnij nadchodzące filmy błyszczeć w roli głównej kowala Majora Matta Masona, z udziałem Toma Hanksa; szpieg za miliard dolarów w reżyserii Amy Asante; podpałka, w reżyserii Keitha Thomasa; linia lotnicza, Wyreżyserowane przez Johannesa Robertsa. odlewnikna podstawie książki YA autorstwa Elsie Chapman; Powrót do buszu, animowana komedia dla Netflix; A miłe spotkanie, W rolach głównych Kaley Cuoco i Pete Davidson. W tym tytuły telewizyjne tytaniwspółwykonawca Berlanti Productions i DC Entertainment; Star Trek: Picard A Star Trek: Dziwne nowe światy na Paramount+; Niesamowite przygody Cavaliera i Clayna podstawie nagrodzonej Pulitzerem powieści Michaela Chabona; Gormengast, Na podstawie książek Mervyna Becka; Przystań, Na podstawie powieści Sarah Holland. A zatłoczony pokójseria antologii Apple z Tomem Hollandem w roli głównej.

Jordanię i społeczność zewnętrzną reprezentują M88, WME i Gregory Slewett. Smith jest reprezentowany przez CAA. Goldsman jest reprezentowany przez CAA i Hansena Jacobsona Tellera.

Smith przekazał alert dotyczący projektu wkrótce po upływie terminu publikacji tego raportu:

READ  Universal Theme Park, Resort Hotel przyjeżdża do północnego Teksasu - NBC5 Dallas-Fort Worth

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.