Kopacz Giants, Michael Conforto, schodzi z drogi po 17-miesięcznej nieobecności

Scottsdale w Arizonie. Pierwsze wiosenne mecze na ogół nie są niczym wielkim, jeśli rozegrałeś ponad 750 meczów w wielkich ligach lub gdy spędziłeś całą swoją karierę pod światłami w mieście takim jak Nowy Jork, ale Michael Conforto nie mógł nic poradzić na to, że czuł się ta niedziela była decydującym momentem.

Conforto przegapił sezon MLB 2022 z powodu operacji barku, ale w niedzielę został wyznaczonym pałkarzem dla Giants, zdobywając prowadzenie w pierwszym meczu wiosny w Scottsdale. To był pierwszy występ Conforto w meczu od 3 października 2021 roku, a San Francisco pokonało Cincinnati Reds 7-6.

„Zdecydowanie miałem trochę nerwów, trochę motyli. Po pierwszym meczu odeszli, ale czułem, że to znowu mały start” – powiedział Conforto. „Jestem pewien, że znów będę miał te uczucia w dniu otwarcia, ale tak dobrze było wrócić. Tak dobrze było być z powrotem”.

Giants mieli wszystkich trzech przewidywanych piłkarzy w składzie w niedzielę, choć nie w normalnym ustawieniu. Conforto kończy rehabilitację barku i otrzyma DH na pierwsze dwa tygodnie obozu, ale Giants w pełni oczekują, że będzie gotowy do gry na lewym polu w pierwszym meczu. Mitch Hanegger ma zacząć od prawej strony, ale w niedzielę zostało mu kilka powtórzeń. Mike Yastrzemski zaczął od środka.

Byłoby to świeże spojrzenie Gigantów na kort, grupy z dużym potencjałem. Haniger trafił 39 homerów w 2021 roku, a Conforto strzelił co najmniej 27 w trzech sezonach na 162 mecze. Yastrzemski zbliża się do rozczarowującego roku na tablicy, ale zmieniał się przez 81 procent czasu i mógłby skorzystać na nowych zasadach bardziej niż jakikolwiek inny Gigant.

Conforto powiedział, że podziwia głębię składu i równie dobrze czułby się zarówno po lewej, jak i po prawej stronie. Haniger ma dużo większe doświadczenie na prawym polu, ale pracuje też nad przyspieszeniem w drugim zakręcie.

READ  Wynik meczu Oklahoma vs Nebraska, fast food: nr 6, który szybko dominuje nad mumią i zdobywa najwięcej punktów przeciwko przeciwnikowi

„Mitch i ja dużo graliśmy w zakrętach. Te miejsca są nam bardzo znane” – powiedział Conforto. „Grałem w obu i zobaczymy, jak wszystko zmieni się na pozycji. Czy jesteś po prawej, czy po lewej stronie, nie obchodzi mnie to – grałem dużo na obu”.

— Rok temu Alex Cobb pojawił się na obozie Giants z odrobiną życia w swojej szybkiej piłce. Tej wiosny kolejny nowy dodatek może wykorzystać zimę spędzoną na ćwiczeniach w Driveline Baseball, ośrodku opartym na danych, znanym z maksymalnego wykorzystania swoich miotaczy.

Szybka piłka Shawna Manii wynosiła 93-96 mil na godzinę w jego dwóch rundach. Powiedział, że na początku obozu w zeszłym roku było to 88-90 mil na godzinę.

„Tempo było dziś świetne”, powiedział Maneh. „Ogólna lokalizacja rzeczy i drugorzędne boiska nie były najlepsze, ale na pierwszą wycieczkę zdecydowanie bym to wybrał”.

Manaea jechał średnio 91,2 mil na godzinę w zeszłym sezonie z San Diego Padres i osiągnął 96 mil na godzinę tylko dwa razy. Podczas gdy wszyscy czują się najlepiej na początku roku, Giganci mogą mieć dobry powód, by sądzić, że jest to w pewnym stopniu zrównoważone. Cobb poprawił Philo zeszłej wiosny, a jego średnia prędkość fastballu w 2022 roku była o 2,1 mil na godzinę lepsza niż w poprzednim sezonie.

„Oczywiście jest w dobrej formie fizycznej” — powiedział Kappler o Al Mana. „Zwleka z porodem. Widząc go z San Diego i Oakland, kiedy jest w pozycji porodowej, jest zdrowy i ma wystarczająco dużo odpoczynku, zwykle rzuca naprawdę mocno. Więc nie jest to niespodzianką”.

— Każda gra wydaje się ożywiać nową realizację dzięki nowym zasadom. W niedzielę Conforto zwracał uwagę, że jako sędzia zwykle możesz się nie spieszyć, ale nie z zegarem na boisku.

READ  Zatrzymanie Britney Grenier w Rosji zostało przedłużone o miesiąc, podają rosyjskie oficjalne wiadomości

„Zwykle, kiedy czuję się przygnębiony, wydaje mi się, że minęła wieczność, zanim dotrzesz do talerza” – powiedział. „Gra toczy się szybko. Jest szybka”.

POWIĄZANE: Posey przedstawia „tajny sos” na kolejne mistrzostwa gigantów

– Shaun Hill trafił parę i pozwolił tylko na jedno trafienie w dwóch rundach uwolnienia. Potem zrobił coś bardzo rzadkiego: sprawił, że 6-metrowa grzywa wyglądała na małą. Dwaj bracia są obok siebie w klubie, a Minder żartował, że ludzie nie mogą już nazywać go Big Sean, bo to Hailey. Czym więc jest szczepionka?

„Myślę, że teraz to normalny Sean” – zażartował.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.