Kovit jest pod wpływem 3 członków K-popowych supergwiazd BTS

Seul — trzech członków Grupa K-popowa BTS Po nich w sobotę odbył się pozytywny test na Govt-19 Powrót do Korei Południowej z pierwszych epidemicznych koncertów zespołu w Stanach Zjednoczonych, powiedział ich firma zarządzająca Big Hit Music.

Dzień po pozytywnym teście u autora tekstów i rapera Suki z siedmioosobowego zespołu, 27-letni raper RM i 29-letni piosenkarz Jin zdiagnozowano Kovit-19.

Wszyscy trzej ukończyli drugą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi w sierpniu, podała firma.

Od swojej premiery w 2013 roku BTS jest w czołówce urzekających światowych entuzjastów K-popu żywą muzyką i tańcem, a także tekstami i kampaniami społecznymi mającymi na celu promocję młodzieży.

BTS po raz pierwszy od 2019 roku gościło koncerty w Stanach Zjednoczonych, koncertując w Azji, Europie i Ameryce Północnej.

RM, którego prawdziwe imię to Kim Nam-jun i Jin, którego prawdziwe imię to Kim Seok-jin, wróciło do Korei Południowej na początku tego miesiąca, a test był początkowo negatywny.

RM, który uzyskał wynik pozytywny podczas przygotowań do opuszczenia przymusowej izolacji, nie wykazywał żadnych oznak bycia trafionym, powiedział Big Hit Music.

Gin uzyskał wynik negatywny po raz drugi, kiedy opuścił izolację, ale później zdiagnozowano go po wystąpieniu objawów, które zdaniem firmy były łagodne.

Firma powiedziała, że ​​ani Jin, ani RM nie mieli żadnego kontaktu z innymi członkami zespołu po powrocie do Korei Południowej.

READ  Słynny lew górski P-22 z Los Angeles został uśpiony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.