Kristen Bell zagra główną rolę w komedii Netfliksa – The Hollywood Reporter

Kristen Bell wróciła do Netflixa, by nakręcić nowy serial komediowy.

the mrożony I Dobre miejsce Aktorka zagra w niezatytułowanym serialu twórcy Erin Foster (Ledwo sławny) i producent wykonawczy Steven Levitan (Nowoczesna rodzina, uruchom ponownie) opowiada o „nieprawdopodobnym związku między lekceważącą, otwartą, agnostyczną kobietą a niekonwencjonalnym rabinem”, zgodnie z hasłem programu. Bell zagra neutralną kobietę, a także będzie producentem wykonawczym.

Seria jest drugą w serwisie Netflix dla Bella, który również zagrał w parodii thrillera Kobieta w domu po drugiej stronie ulicy od dziewczyny w oknie ostatni rok.

Bill wychodzi z filmu Amazona Ludzie, których nienawidzimy na weselu Będzie częścią nadchodzącej obsady głosowej psi patrol film. Jej dorobek obejmuje również fasolahulu Weronika Mars odrodzenie ż Złe matki filmy. Jest reprezentowana przez CAA, adwokata Jamesa Adamsa z Schreck Rose i True Public Relations.

Serial Netflix pochodzi od Disney’s 20th Television i Steven Levitan Productions. Erin Foster jest producentem wykonawczym wraz z Levitanem, Bellem, Craigiem DiGregorio, Sarą Foster, Danielle Stokdyk, Oly Obst z 3arts i Joshem Liebermanem.

READ  Paul Sorvino wyszedł pod pomnik, Mira Sorvino reaguje - Rolling Stone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.