Król Karol III wydał pierwszą kartkę urodzinową swojego panowaniaCNN

Londyn wyglądał jak malownicza kartka świąteczna, gdy padał śnieg w niedzielę wieczorem – idealny czas dla Pałacu Buckingham na uruchomienie pierwszego królewskiego kartka świąteczna Z Król Karol III epoka panowania.

wybrał to król oraz Camilla, królowa małżonka, sfotografowana przez Sama Husseina na Igrzyskach Braemar w Szkocji 3 września, pięć dni przed śmiercią królowej Elżbiety II i kiedy Karol był jeszcze księciem Walii.

Przedstawia parę patrzącą na siebie, z królem w beżowym garniturze i krawacie w paski oraz Camillą w zielonym kapeluszu i marynarce.

Królowa nie pojawiła się na tegorocznych Igrzyskach Braemar. Najdłużej panujący monarcha Wielkiej Brytanii zmarł 8 września w wieku 96 lat, po 70 latach na tronie.

Te Święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi w rodzinie królewskiej bez królowej, która zwykle spędza okres świąteczny w Sandringham, swojej wiejskiej posiadłości w Norfolk, około 100 mil na północ od Londynu.

To było kilka burzliwych tygodni dla monarchii po tym, jak książę Harry i Meghan, księżna Sussex, zatrzasnęli „nieświadome uprzedzenia” w rodzinie królewskiej w pierwszej części serialu dokumentalnego Netflix, który ukazał się w czwartek.

Dokument pojawił się po poważnych zarzutach rasizmu w murach pałacu, po tym, jak honorowy doradca zrezygnował i przeprosił po skargach, że wielokrotnie pytała szefa czarnej brytyjskiej organizacji charytatywnej, skąd „naprawdę” pochodzi.

Subskrybuj wiadomości Royal CNNcotygodniowa publikacja, która przedstawia wewnętrzne ścieżki rodziny królewskiej, to, co robi publicznie i co dzieje się za murami pałacu.

READ  Rebel Wilson ujawnia, że ​​spotyka się z kobietą w poście na Instagramie oznaczonym #loveislove | Zbuntowany Wilson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.