Książę Harry i Meghan Markle mogą wywołać „chaos” podczas koronacji

Czy ktoś ma „całą rodzinę Sussex pojawiającą się na balkonie Pałacu Buckingham” na karcie bingo rodziny królewskiej 2023? Ponieważ wygląda na to, że to naprawdę może być coś, co się dzieje (chociaż szczerze mówiąc, nigdy nie spodziewaliśmy się, że Sussexes ponownie dołączą do balkonu na sesję zdjęciową w poście-dodatkowy świat).

Książę Harry i Meghan Markle podobno naciskali na pewne zmiany w proponowanej roli ich rodziny w koronacji przed zatwierdzeniem RSVP, a pałac podkreślił, że może nastąpić jawny „chaos”.

„Pałac stara się zakończyć negocjacje tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nie ma dostępu do przewodów” – powiedział królewski informator. „Może to doprowadzić do chaosu”. Tak! czasopismo. „Możliwe, że skończy się to patem, a oni się nie pojawią. Ale pałac robi wszystko, aby do tego nie dopuścić”.

Oczekuje się, że po koronacji króla Karola członkowie rodziny królewskiej zbiorą się na balkonie Pałacu Buckingham, aby pomachać do tłumu / dać ludziom czas na zrobienie im ogromnych zdjęć lub coś w tym stylu, a Harry i Meghan podobno poprosili ich i ich dzieci , Archie i Lilibet, do uwzględnienia. Biorąc pod uwagę, że obecnie oczekuje się, że tylko członkowie rodziny królewskiej zostaną zaproszeni na balkon, jest to dość duża prośba i nadal bardzo mało prawdopodobne, aby została spełniona.

Nie oczekuje się, że Archie i Lilibet wezmą udział w samej ceremonii koronacji w Opactwie Westminsterskim, a Harry i Meghan podobno nie mają nic przeciwko pominięciu tej części uroczystości (ponieważ Archie i Lily mają odpowiednio trzy i jeden rok, i będą, oprócz nie bawiąc się wcale, bądź skłonny do „niepokoju i napadów złości”, jak podało królewskie źródło). „Jednak Sussexowie płacą za to, że później tego samego dnia spotkają się z resztą rodziny w rezydencji” – wyjaśniło źródło. kobieta).

Ostatnia pozycja nienazwanego członka rodziny królewskiej w tym tygodniu wyciekła z listy życzeń koronacyjnych Harry’ego i Meghan: dosłownie każdy rodzaj spowiedzi podczas urodzin Archiego, czyli tego samego dnia co koronacja.

„W dniu koronacji są również urodziny księcia Archiego, więc chcieliby coś w rodzaju ukłonu podczas ich lunchu lub przy drinku” – dodało źródło. „Nawet jeśli to tylko wzmianka o szczęśliwych urodzinach”.

Tak więc, podsumowując ogólnie, Harry i Meghan w zasadzie proszą o umieszczenie ich na rodzinnym zdjęciu, pozwolenie na przyprowadzenie ich dzieci na imprezę rodzinną w domu ich dziadka, a także o to, aby ich krewni złożyli im „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin”. syn w dniu jego urodzin.

READ  King Charles ogłasza pierwszy Trooping the Colour, nowe tytuły dla rodziny królewskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.