Ktokolwiek handluje za Jalena Ramseya, powinien też być skłonny zapłacić

Cztery lata temu wybrańcy wybrali all-in na Jalena Ramseya, obrońcy Rams. Niecałe trzy lata po daniu mu kontraktu o wartości rynkowej są gotowi, aby przejść dalej.

Dlaczego Rams tracą jednego ze swoich najlepszych graczy? Podobno są zdeterminowani, aby odwrócić sytuację, nie płacąc rachunku za bufet Super Bowl, którym cieszyli się w 2021 roku. Czy Ramsey, wciąż 28-letni, nie powinien być częścią tej przyszłości?

Problemem nie jest istnienie jego obecnego kontraktu. Problem w tym, że jest zaangażowany w nowy kontrakt.

Pozostały mu trzy lata pięcioletniego przedłużenia, które podpisał w 2020 roku. W tym roku powinien zarobić 17 mln USD (z czego 12,5 mln USD jest w pełni gwarantowane), 18,5 mln USD w 2024 r. I 19,5 mln USD w 2025 r.

To średnio 18,33 miliona dolarów rocznie. Cała transakcja opiewa średnio na 20 milionów dolarów rocznie.


Podczas gdy rynek Cornerback pryskał w ostatnich latach, pułap wynagrodzeń nie wzrósł w tym samym tempie. Ramsay z pewnością to rozumie.

Mówiono o tym, że Ramsey dostanie nowy kontrakt przed sezonem 2022, ale w tym momencie pozostały mu jeszcze cztery lata. Teraz, gdy pozostały mu trzy lata, będzie chciał nowej umowy – i może zdobyć nowy zespół, który to zrobi.

To wydaje się być prawdziwym powodem, dla którego Rams go sprzedali. Nie chodzi o to, że jego talent zmalał, nawet trochę. Nie dlatego, że jego obecna umowa zawiera fałszywe balony, drogie płatności balonowe zaplecza.

To dlatego, że Ramsey chce więcej, a Rams próbują go dostosować, zanim sprawy staną się tak brzydkie, jak wtedy, gdy chciał wyjechać z Jacksonville.

Taka jest rzeczywistość handlu dla faceta, który chce wydostać się z obecnej sytuacji w NFL. W końcu są szanse, że będzie chciał wydostać się z następnej sytuacji.

READ  Komunikaty na żywo z wiadomości giełdowych: 30 grudnia 2021 r.

To nie powstrzymuje innego zespołu przed oddaniem czegoś Ramsom, by zdobyć Ramseya, a następnie daniem Ramseyowi czegoś więcej, niż jest wart przez następne trzy lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.