Lakers przenoszą Russella Westbrooka na ławkę po starcie 0-4, według raportu

The Los Angeles Lakers skręcać Russell Westbrook Szóstemu człowiekowi o wartości 47 milionów dolarów.

Bardzo krytykowany bramkarz Lakers zszedł z ławki w piątkowym meczu przeciwko Minnesota Timberwolves I nadal będzie to robić w dającej się przewidzieć przyszłości, zgodnie z ESPN’ Adrian Wojnarowski. Lakers nie rozpoczęli tego nawet po Anthonym Davisie Zwolniony w piątek z dolnym bólem plecówiść z Troy Brown Jr. Chociaż to.

Potem przyszła decyzja Start 0-4 Lakerschociaż Westbrook miał kontuzję ścięgna podkolanowego w swojej ostatniej porażce, porażka 110-99 dla Bryłki Denver Środa. Nawet gdy Westbrook był na korcie, nie usprawiedliwiał swojego statusu debiutanta, strzelając 28,9 procent pola (8,3 procent z głębi), jednocześnie notując niskie w karierze punkty i asysty na mecz i przy każdym posiadaniu piłki. .

Zejście z ławki przerwało serię 1007 kolejnych startów dla Westbrooka, co było trzecią najdłuższą passą w NBA według ESPN. Jedyne dłuższe pasy Westbrooka należą do Chrisa Paula i jego kolegów z Westbrooka, James Lebron.

Mówi się, że Los Angeles trenowało z pięcioma Jamesami, Davisem, Damian JonesA Patryk Beverly I Lonnie Walker IV w piątkowych zdjęciach, powiększony skład prawdopodobnie zaprojektowany, aby zmierzyć się z Mega Duo Timberwolves Miasta Karola Antoniego A Rudy Gobert.

Russell Westbrook nie wyglądał na szczęśliwego, kiedy ostatnim razem zszedł z ławki dla Lakers. (AP Photo/Abi Bar)

Russell Westbrook powiedział, że schodząc z ławki Lakers doznał kontuzji ścięgien podkolanowych przed sezonem

Westbrook dał nam już mocną wskazówkę, że nie jest fanem siedzenia na ławce.

Lakers dali skład podczas ostatniego meczu przedsezonowego na początku tego miesiąca, a wynik sprawił, że Westbrook opuścił grę z powodu kontuzji ścięgna udowego. po grze, Powiedział, że różne przygotowania do zejścia z ławki go wyrzuciły:

„Absolutnie. Robię to samo przez 14 lat z rzędu” – powiedział Westbrook. „Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, co robić przed meczem, po prostu starałem się zachować ciepło i workowaty wygląd.

„Coś poczułem, nie wiedziałem, co to jest. Nie zaryzykowałbym tego w grze przedsezonowej. Ale zdecydowanie nie było to coś, do czego byłem przyzwyczajony. Nie było wystarczająco ciepło. To było coś, do czego nie był do tego przyzwyczajony.”

Trener Lakers Darvin Hamm i Westbrook omówili pomysł zejścia z ławki i Trener powiedział, że osiągnęli porozumienie. To, czy uda im się przeprowadzić aranżację, zależy w dużej mierze od Westbrooka.

READ  Astros przygotowują się do pokonania Yankees w ALCS Game 4, ponieważ deszcz przesuwa czas rozpoczęcia do 8:30 ET

Znalezienie sposobu na produktywne wykorzystanie Westbrook było jego priorytetem nr 1 od czasu przejęcia jako Frank Vogel, Kto podobno został zwolniony za to, że nie mógł zrobić tego samego?. Odmawianie startu Westbrookowi jest śmielszym posunięciem niż cokolwiek, co zrobili wcześniej Lakers, ale musi nastąpić ogromna zmiana, aby handel zrzutem płac nie wydawał się możliwy, Nawet jeśli to nie rozwiąże wszystkiego w Los Angeles.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.