Lauren Passionza została oskarżona o zabójstwo za rzucenie 87-letniego mężczyzny w Nowym Jorku.

Zarzuty wynikały ze śmierci trenerki głosu na Broadwayu, Barbary Mayor Custer, która została popychana od tyłu przez kobietę, gdy stała przed swoim mieszkaniem w dzielnicy Chelsea na Manhattanie w nocy 10 marca, podała policja.

Oskarżona Lauren Pazienza została postawiona w stan oskarżenia we wtorek po południu. Sędzia Michael Gaffey ustalił kaucję pieniężną Pazienzy na 500 000 dolarów. Według Naomi Bussello i Caitlin Foles, rzeczników biura Manhattan DA, nie zgłosiła się do petycji.

CNN zwróciło się o komentarz do prawnika Passionzy, Arthura Idali.

Zwolennicy jej sprawy pracowali nad udostępnieniem w Internecie rzeczywistego zapisu tego oświadczenia. [Gustern] Od czasu do czasu była atakowana w swoim życiu.”

Według prokuratora okręgowego Justina McNabneya, naoczny świadek ataku zaprowadził Custera do holu swojego budynku mieszkalnego. Pogotowie ratunkowe przewiozło ją do szpitala, gdzie zmarła 15 marca po odłączeniu od aparatury podtrzymującej życie, powiedział McNabney.

Zgodnie ze skargą kryminalną, Biuro Głównego Lekarza Egzaminatorów w Nowym Jorku ustaliło, że przyczyną śmierci było uderzenie tępym uderzeniem w głowę.

wnuk Gusterna, A.J. Gustern napisał: „Straciliśmy jeden z najjaśniejszych małych płomieni, jakie kiedykolwiek zdobiły ten świat”. post na Facebooku Zeszły tydzień. „Bob, kocham cię. Zawsze będziesz moim sercem.”

McNabney powiedział, że pojawił się materiał z monitoringu, na którym Pazienza podobno przebywał w okolicy przez co najmniej 20 minut po ataku. Uważa się, że przeżył wcześniejszą próbę usunięcia go po przybyciu Gustera do mieszkania Gusterna 13 minut po ataku.

Prokuratorzy twierdzą, że Pazienza próbował uniknąć strachu przed atakiem. Według McNabneya, aby uniknąć aresztowania, mimo że data ślubu została ustalona na czerwiec, Passionza podobno usunął swoje media społecznościowe i witrynę ślubną.

Opuścił Nowy Jork i udał się do domu swoich rodziców na Long Island i przestał używać telefonu komórkowego, aby trzymać go w domu swojej ciotki, aby uniknąć odkrycia, powiedział McNabney.

READ  Rory McIlroy przyćmiewa Grega Normana po niedawnym sukcesie: „Jeden więcej niż inni”

Anonimowa wskazówka ujawniła, że ​​Passionza była na Long Island z rodzicami, ale kiedy policja przybyła do ich domu, ojciec Passionzy powiedział, że nie ma jej w domu, powiedział McNabney.

Adwokat Pazienzy zadzwonił następnie na policję i zaaranżował powrót Pazienzy do siebie we wtorek, po prawie dwóch tygodniach bez aresztowania, powiedział McNabney.

Liam Reilly z CNN, Eric Levenson i Laura Ly przyczynili się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.