Lawrence mówi o powrocie „Igrzysk śmierci”.

Lionsgate

Nagrodzona Oscarem aktorka Jennifer Lawrence powiedziała, że ​​jest gotowa powrócić do roli Katniss Everdeen z serii „Igrzyska Śmierci”.

rozmawiać z różnorodny Podczas wczorajszego wywiadu wideo na Zoomie, podczas promocji nowej komedii z kategorią R „No Hard Feelings”, Lawrence została zapytana o możliwość powrotu do tej roli.

O mój Boże – całkowicie! Jeśli Katniss może wrócić do mojego życia, na 100%. Następnie odwróciła wzrok od kamery i skomentowała: „Moja partnerka produkcyjna złapała się za serce”.

Lawrence miał główną rolę w czterech filmach, które pojawiały się corocznie od 2012 do 2015 roku. W rolach głównych wystąpili Liam Hemsworth , Josh Hutcherson , Stanley Tucci , Elizabeth Banks , Donald Sutherland , Julianne Moore , Woody Harrelson , Mahershala Ali , Lenny Kravitz i Jeffrey Wright , Sam Claflin , Natalie Dormer, Jena Malone i nieżyjący już Philip Seymour Hoffman.

Gary Ross wyreżyserował oryginalny film, a kolejne trzy wyreżyserował Francis Lawrence, który powróci tej jesieni z wcześniejszym filmem zatytułowanym „Igrzyska śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach”, dziesiątki lat przed wydarzeniami z Kwartetu opisującego dojście Coriolanusa Snow do władzy. prawo zostania prezydentem Panem.

„No Hard Feelings” to złowroga komedia, w której Lawrence wciela się w 32-letniego kierowcę Ubera, wynajętego przez zamożną parę (Matthew Broderick i Laura Benanti), który uwodzi ich 19-letniego syna (Andrew Barth Feldman), aby pomógł on wyjdzie ze swojej skorupy.

Prowadzony przez Lawrence’a „No Hard Feelings” trafił do kin 23 czerwca. Podąża za 32-letnim kierowcą Ubera, wynajętym przez zamożną parę (Matthew Broderick i Laura Benanti) do tej pory i uwodzącym ich 19-letniego syna (Andrew Barth Feldman), aby pomóc mu wydostać się ze skorupy przed wyruszeniem w drogę do college’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.