LeBron James i Kevin Durant ponownie mianowani kapitanami All-Star Game

James Lebron i Kevin Durand Będą ponownie kapitanami obu drużyn podczas tegorocznego meczu All-Star. NBA ogłosiła rozpoczęcie dorocznej wystawy tymczasowej w czwartek wieczorem w Cleveland 20 lutego.

James, który teraz jest kapitanem NBA co pięć lat, aby użyć tej metody do wyboru swoich drużyn, oraz Durant, który będzie jednym z nich drugi rok z rzędu, zasłużyli na zaszczyt zdobycia większej liczby głosów fanów niż którykolwiek z nich. Poszczególne konferencje.

Rezerwy All-Star wybrane przez trenerów na obu konferencjach zostaną opublikowane w TNT w przyszły czwartek. Zarówno James, jak i Durant wybiorą swoje drużyny, co będzie pierwszym formatem ligowym, który zostanie uruchomiony w 2018 roku.

James ma teraz 18 gwiazdorskich drużyn, ustępując tylko Kobe Bryantowi na drugim miejscu Kareem Abdul-Jabbar (19)

Strażnicy Golden State Warriors dołączyli do Jamesa jako startujący z Konferencji Zachodniej Stephen Curry I Straż Memphis Grizzlies Ja Morant W defensywie, z rządzącym NBA MVP Nicola Jogic Denver Nuggets i naprzód Andrzeja Wigginsa O wojownikach na przednim korcie.

Ze Wschodu do Chicago Bulls Guard dołącza 12-krotny All-Star Durant Dimar Droson I Straż Atlanta Hawks Przynieś młodość Na polu obrony i w centrum Philadelphia 76ers Joel Empide A do przodu Milwaukee Bucks Giannis Antidocounbo W przedniej części kortu.

Curry, teraz ośmiokrotny All-Star, pomógł Golden State wejść na szczyt Konferencji Zachodniej po tym, jak zakłócił pięć kolejnych finałów NBA Warriors po dwóch latach kontuzji. Tymczasem Morant po raz pierwszy wystąpił jako gwiazda jako Memphis, jedna z najbardziej rozrywkowych drużyn w lidze, która została zepchnięta na trzecie miejsce na Zachodzie.

Jogik, grając w swoim czwartym z rzędu meczu gwiazd, pokonał MVP w zeszłym roku ze średnią 26,2 punktu, 13,8 zbiórki i 7,6 asyst dla Denver w tym sezonie. Jamal Murray Przez cały sezon i do tej pory Michael Porter Jr.. Dla wszystkich poza kilkoma grami. Wiggins, zdobywając średnio 18,1 punktu na mecz i strzelając 40% poza zasięg 3 punktów, po raz pierwszy wystąpi w All-Star.

READ  Sędzia odrzuca śledztwo Trumpa przeciwko Clintonowi, FBI

Po występach z San Antonio Spurs w poprzednich dwóch sezonach Trojan, który dołączył do Bulls jako wolny agent tego lata, odegrał ważną rolę w odrodzeniu Chicago w rankingu Konferencji Wschodniej, jednocześnie zdobywając MVP dzięki imponującej grze sprzęgiem. Średnio 26,4 punktu, 5,0 zbiórek i 4,8 asysty. Young prowadził swoją drugą drużynę All-Star z 27,7 punktami i 9,3 asystami, odnotowując najlepszy w karierze odsetek strzałów 38 z 45,3 i ogólny zasięg 3 punktów.

Filadelfia spędziła sezon bez All-Star Guard Ben Simmons, MBA osiągnął powolną, przeciętną karierę wysoko w punktach (29) i asystach (4.3) na mecz, a także 3-punktowy procent (38), aby utrzymać 76s w środku wschodniego filmu play-off. AntothoGounbo ma średnio 28,6 punktu, 11,2 zbiórek i 6,0 asyst na mecz, przy szeregu kontuzji i braku Covit-19 dla obrońców tytułu Bucks w tym sezonie.

Rezerwy All-Star wybrane przez trenerów na obu konferencjach zostaną opublikowane w TNT w przyszły czwartek. Zarówno James, jak i Durant wybiorą swoje drużyny, co będzie pierwszym formatem ligowym, który zostanie uruchomiony w 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.