LeBron James reaguje na załamaną rozmowę Dillona Brooksa Lakers-Grizzlies: „To nie jest moje pierwsze rodeo”

Getty Images

LeBron James stawił czoła każdej możliwej formie trash talku. Był 18-letnim debiutantem spotykającym się z pogardą dorosłych mężczyzn, których ligę miał przejąć i był 38-latkiem walczącym z rywalami o tron. Słyszał to w przedsezonie i słyszał to w NBA egzaminy końcowe. Obejmowały one od jawnych strzałów do Subtelne uderzenia. Co najmniej pół tuzina franczyzobiorców uważa ją za jednego z ich najgroźniejszych konkurentów. Kiedy byłeś najbardziej ukochanym i najbardziej znienawidzonym graczem w NBA w różnych momentach swojej kariery, nie traktujesz poważnie żadnych indywidualnych uraz.

Więc, naturalnie, James nie był szczególnie zaniepokojony staraniami Dillona Brooksa. Skrzydłowy Memphis Grizzlies nie był pierwszym prowokatorem Jamesa i nie będzie jego ostatnim, ale prawie za każdym razem, gdy staje przed mikrofonem, wydaje się, że kopie sobie głębszy dół. Przed sezonem jest Powiedział że „nie miałby nic przeciwko zagraniu LeBrona”, ponieważ chciał „od razu go zwolnić”. Spełnił swoje życzenie. Lakers wygrali pierwszy mecz. Po tym, jak Memphis zremisował serię w następnej grze 2, Brooks o imieniu James jest „stary” i powiedział, że „nie szanuje nikogo, dopóki nie przyjdą i nie dadzą mi 40”.

James nie wpadł do Brooksa, ale nie musiał. James nadal zawstydził swojego młodego rywala, prowadząc Lakers do historycznego prowadzenia 35-9 po 12 minutach. James zdobył 25 punktów w wygranej. Brooks strzelił 3 z 13, zanim został zwolniony za uderzenie Jamesa w pachwinę. Podczas gdy James odmówił złapania przynęty, gdy został udostępniony mediom po meczu i zastrzelił Brooksa, dał jasno do zrozumienia, że ​​​​nie będzie to miało wpływu.

– To nie jest moje pierwsze rodeo – James Powiedział. „Przeszedłem przez to przez całą moją karierę z pewnymi osobami. To łatwe, dosłownie łatwe, jeśli chcesz… Wygraliśmy dziś wieczorem. Nie powiem tego. Wygraliśmy, [Anthony Davis] To była piekielna gra. nie zrobię tego”.

READ  Czy Lamar Jackson z Ravens zagra przeciwko Bengals w ten weekend w Super Wild Card? Według raportu szanse nie wyglądają dobrze

Kiedy Lance Stephenson dmuchnie ci w ucho podczas meczu play-off, prawie wszystko widziałeś. James mierzył się z legendarnymi mówcami, takimi jak Kevin Garnett, Rasheed Wallace i Draymond Green. Toczył wieloletnie waśnie z wieloma graczami o imieniu Stevenson (Lance i Deshaun Stephenson, co ma nieco inną pisownię). Brooks jest jednym z najlepszych skrzydłowych obrońców w NBA. Potrafi zdenerwować Jamesa zabawą.

Ale nic, co powie, nie może zdenerwować gracza takiego jak James. Brooks będzie potrzebował nowej taktyki, jeśli ma nadzieję zakończyć serię w poniedziałek w Los Angeles. Być może utknąłeś przy tym pomyśle. strumyki odrzucić Porozmawiaj z mediami po trzecim meczu. Jest to podejście, które powinno być kontynuowane. W końcu niedźwiedzie nie są po to, żeby je szturchać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.