Los Angeles Week Show kończy się wcześniej z powodu problemów z dźwiękiem

The Weeknd został zmuszony do zakończenia swojego wyprzedanego koncertu na stadionie SoFi w Los Angeles po utracie głosu – tylko trzy utwory w programie.

Czterokrotny zdobywca nagrody Grammy nagle przestał śpiewać w połowie swojego przeboju „I Don’t Feel My Face” i zszedł ze sceny.

weekend , Jego prawdziwe imię to Abel TesfayeA Następnie wrócił na scenę z rozpoczęciem kolejnej piosenki i zatrzymał występ, mówiąc fanom, że stracił głos i nie może dokończyć występu.

Sfrustrowani fani wypełnili stadion na 70 000 miejsc swoją szyderstwem.

„Odzyskasz pieniądze” – zapewnił sfrustrowaną publiczność. „Ale niedługo zrobię dla was prawdziwy show.”

The Weeknd wystąpił w SoFi poprzedniego wieczoru 2 września 2022 roku.
Reuters

Przed opuszczeniem sceny wokalista poświęcił kolejną chwilę na pocieszenie tłumu.

– Wiesz, jak bardzo to mnie teraz zabija. Przepraszam. Tak bardzo cię kocham. Powiedział, zanim w końcu wyszedł do eksplozji wiwatów.

The Weeknd grał ostatni koncert na stadionie SoFi w ramach trasy „After Hours Til Dawn Tour”. on miał Przełożył swoją trasę koncertową w zeszłym roku Próbuje występować na stadionach w całym kraju.

Piosenkarz „The Hills” następnie zabrał się do mediów społecznościowych, aby podwoić swoje przeprosiny za tak wczesne wycofanie się z serialu.

„Mój głos ucichł podczas pierwszej piosenki i jestem załamany. Czułem się, jakby zniknął, a moje serce upadło. Moje najszczersze przeprosiny dla moich fanów tutaj. Obiecuję, że nadrobię nową randkę”. Piosenkarz opublikował na Twitterze.

Nie jest jasne, jaki był status problemów wokalnych chwalonego przez krytyków wokalisty, ale podczas przemawiania do publiczności jego głos był chrapliwy.

Premiera The Weeknd odbędzie się w Toronto 22-23 wrześniaWedług strony internetowej piosenkarza.

Stadion SoFi.
The Weeknd obiecał fanom na SoFi Stadium, zanim nadrobił im schodząc ze sceny.
Obrazy Getty

Harmonogram makijażu nie został jeszcze ogłoszony.

READ  Jennifer Lopez, Ben Affleck na zakupach z dziećmi w Gruzji przed ślubem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.