Losowo: Smash Bros. jest mało prawdopodobne. Melee HD, według byłych pracowników Nintendo

Obraz: Nintendo

Przez lata było wiele próśb do Nintendo o przywrócenie przeboju GameCube Super Smash Bros. Ultimate. Melee, ale według byłych pracowników Nintendo, Kita i Krysty, prawdopodobnie tak się nie stanie. W Najnowszy odcinek ich podcastu, para odpowiedziała na pytanie dotyczące możliwości Smash Bros. Ultimate. Walka wręcz w HD – całkowicie wykluczam taki pomysł.

Krysta jest przekonana, że ​​„to nigdy nie wydarzy się w 100%”, a Kit to powtarza – wyjaśniając, w jaki sposób Melee była „grą matki 3 poziomu” Nintendo, gdzie, jeśli wspomniano, „Ty [would] Trochę napięta. ” Najwyraźniej wizualizacja zamieszania „w Nintendo” i radzenie sobie z nim zostało uznane za „koszmar”.

Krista: „Z punktu widzenia Nintendo jest tak wiele negatywnych rzeczy na temat Melee, że to tak… teraz ma o sobie„ symulację czarnego rynku ”i wszystkie inne rzeczy, których Nintendo nie lubi…”

Kit dodał, że społeczność Melee prawdopodobnie nie zareagowałaby dobrze na zmiany, gdyby nowe wydanie otrzymało zielone światło:

kilka: „Myślę, że jednym z powodów, dla których ta gra nie została ukończona, jest to, jak irytująca jest społeczność. Gdybym zmienił choćby jeden mały szczegół w tej grze, brzmiałoby to:„ Och, ta gra nie działa ”. „

Krista: „Nie ma sposobu, aby zaspokoić entuzjazm tej społeczności i myślę, że Nintendo bardzo dobrze o tym wie”.

Para wydawała się sądzić, że taka gra spowoduje tylko „więcej bólu głowy” Nintendo i wspomniała, że ​​najlepszym podejściem Nintendo było „zamiatanie sprawy pod dywan” – gdzie „nie rozmawia się o walce wręcz”, pozwala się społeczności robić swoje coś własnego, a ty „idziesz dalej”.

Co sądzisz o odrodzeniu Smash Melee? Czy chciałbyś, aby zadziorny GameCube powrócił w jakiś sposób lub pewnego dnia nabrał kształtu? Powiedz nam w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.