Ludzkie szczątki znalezione w Kalifornii, gdzie zaginął Julian Sands

Władze w południowej Kalifornii odzyskały ludzkie szczątki w sobotę w pobliżu góry, gdzie ekipy poszukiwawcze szukają zaginionego w styczniu brytyjskiego aktora Juliana Sandsa.

– poinformowało biuro szeryfa hrabstwa San Bernardino w oświadczeniu W sobotę około 10 rano czasu lokalnego skontaktowano się z wędrowcami po znalezieniu ludzkich szczątków w lesie Mount Baldy, ponad 40 mil na północny wschód od Los Angeles.

Ciała zostały przewiezione do biura koronera i oczekuje się, że zostaną zidentyfikowane w tym tygodniu.

Niebezpieczne warunki, w tym silne zimowe burze oraz utrzymujący się śnieg i lód w czerwcu, skomplikowały poszukiwania pana Sandsa.

Pan Sands, lat 65, z North Hollywood, wędrował samotnie szlakiem w Mount Baldy. Na stronach poświęconych turystyce popularna wędrówka jest opisywana jako wymagająca i trudna.

Pan. Sands wystąpił w ponad 150 filmach i programach telewizyjnych, w tym w przełomowej roli George’a Emersona w nominowanym do Oscara filmie Pokój z widokiem z 1986 roku.

E.M. Film, będący adaptacją powieści Forstera, zostanie uznany za jeden z najwspanialszych brytyjskich filmów wszechczasów.

Departament szeryfa Dostarczono aktualizację W zeszłym tygodniu p. Podczas poszukiwań Sands części góry były nadal niedostępne z powodu „warunków wysokogórskich”, w tym stromego terenu i kanionów pokrytych ponad 10 stopami śniegu i lodu.

17 czerwca w jego poszukiwaniach pomagało ponad 80 osób. Departament szeryfa powiedział, że dwa helikoptery i zespoły dronów zostały użyte do sprawdzenia obszarów niedostępnych dla poszukiwaczy naziemnych.

Departament poinformował, że od stycznia przeprowadzono osiem poszukiwań Sandsa i osiem niepowiązanych misji poszukiwawczo-ratowniczych w rejonie Mount Baldy.

Pan. Departament zaalarmował turystów po zgłoszeniu zaginięcia Sands W styczniu Burze w południowej Kalifornii stwarzają niebezpieczne warunki w górach.

Departament powiedział, że odpowiedział na 14 misji ratunkowych dla zagubionych, osieroconych i rannych wędrowców w okolicach Mount Baldi w okresie czterech tygodni kończącym się 18 stycznia. Dwóch wspinaczy nie przeżyło upadku i obrażeń.

READ  Trump ogłosił rajd na Florydzie z Rubio – ale nie DeSantis

W środę pan Sand rodzina Podziękował zespołom poszukiwawczym.

„Julian był wspaniałym ojcem, mężem, odkrywcą, miłośnikiem świata przyrody i sztuki i nadal będziemy go trzymać w naszych sercach z miłymi wspomnieniami o nim jako o oryginalnym i współpracującym wykonawcy” – napisała jego rodzina w oświadczeniu.

W kilku wywiadach p. Sands opowiadał o swojej miłości do trekkingu i gór.

W wywiadzie 2020 Z Thrive GlobalFirma założona przez Ariannę Huffington, która oferuje technologię modyfikacji zachowania, Mr. Sands powiedział, że spędzał czas w pasmach górskich w Ameryce Północnej i Europie.

Ci, którzy nie wspinają się po górach, uważają to za „wielki heroiczny sprint” na szczyt i ego, panie. — powiedział Sands.

„Ale tak naprawdę jest na odwrót” – powiedział. „Kiedy idziesz w te góry, chodzi o modlitwę, poświęcenie i pokorę. To nie jest celebracja samego siebie, ale wykorzenienie poczucia siebie. Więc na tych spacerach zatracasz się, stajesz się naczyniem energii w harmonii z otoczeniem .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.