Manhattan DA przyznaje rozkaz pełnej ochrony przed Jonathanem Majorsem – The Hollywood Reporter

Sędzia przyznał pełny tymczasowy nakaz ochrony kobiecie zaangażowanej w sprawę przeciwko Jonathanowi Majorsowi w związku z domniemanym sporem domowym.

Nakaz, o który wnioskowało biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie, został wydany za zgodą obrońców, powiedział Doug Cohen, sekretarz prasowy prokuratora okręgowego. Hollywoodzki reporter W czwartkowym oświadczeniu. Ograniczony tymczasowy nakaz ochrony został wydany podczas procesu Majors w marcu. Aktor, który zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom, ma stawić się w sądzie 9 maja.

Wiadomość pojawia się po tym, jak reprezentacja prawna Majors opublikowała wideo i transkrypcję, które, jak twierdzą, zwalnia aktora z wykroczenia. Pojawia się również po tym, jak Majors został usunięty w tym miesiącu zarówno przez jego firmę zarządzającą, Entertainment 360, jak i jego zespoły public relations, The Lede Company.

Aktualizacja statusu zakazu zbliżania się jest pierwszym publicznym komentarzem, jaki biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie wydało w sprawie dotyczącej zarzutów napaści na aktora, wynikających z tego, co władze Nowego Jorku określiły jako spór domowy.

Majors został aresztowany 25 marca w Nowym Jorku po tym, jak policja odpowiedziała na wezwanie pod numer 911 związane z domowym sporem w dzielnicy Chelsea. Według NYPD incydent dotyczył 30-letniej kobiety, która twierdziła, że ​​została zaatakowana przez aktora, w wyniku czego kobieta – której nie zidentyfikowała policja – doznała niewielkich obrażeń głowy i szyi.

Majors został aresztowany, a teraz grozi mu uduszenie, napaść i nękanie. the Credo III Jeszcze tego samego dnia aktor został zwolniony z policyjnego aresztu.

We wstępnym oświadczeniu przedstawiciele m.in lojalność „Nie zrobił nic złego” – powiedziała gwiazda, a stanowisko powtórzyło się w podobnym oświadczeniu z zeszłego tygodnia od Priyi Choudhury, obrońcy w sprawach karnych Majors.

Przedstawiliśmy prokuraturze przekonujące dowody na to, że zarzuty są fałszywe. „Jesteśmy przekonani, że zostanie w pełni uniewinniony” – powiedział Chowdhury.

READ  Poczucie kupna Beyoncé, nowego domu Jaya-Z

Dzień po aresztowaniu Majorsa przedstawiciel Office of Military Enterprise Marketing ogłosił, że większa kampania reklamowa armii amerykańskiej z udziałem aktora została wstrzymana w wyniku jego aresztowania. „Chociaż pan Majors jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy, rozsądek nakazuje wycofać nasze reklamy do czasu zakończenia dochodzenia w sprawie tych zarzutów” – powiedziała w oświadczeniu Laura DiFrancesco, szefowa Biura ds. Publicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.