Marissa wygląda dziko w swojej nowej rozgrywce ujawnionej w Street Fighter 6Wygląda na to, że Capcom planuje pokazać więcej rozgrywki dla niedawno ujawnionych postaci Street Fighter 6 prawie każdego wieczoru, biorąc pod uwagę, że widzieliśmy już dodatkowe przebłyski w DJ i Manon.

Tym razem Capcom właśnie udostępnił nowe nagranie Marissy w akcji, które wcale nie powstrzymuje się od brutalności.


Jak wcześniej zakładano, Capcom potwierdza, że ​​Marissa może zhakować Drive Impact przeciwnika, ładując niektóre ze swoich specjalnych ruchów, ale co więcej, nowa rozgrywka pokazuje, że zyska tarcze, podczas gdy gigantyczny cios Gladius również ją ładuje.


Zawiera również wersję Overdrive innej specjalności, która jest potężnym uderzeniem z wyskoku znad głowy, które wprawia przeciwnika w korkociąg, chociaż jazda na tym się nie kończy.


Następnie natychmiast potwierdza się, że ma dostęp do supersztuki OTG, prawdopodobnie jej poziomu 2, która podnosi Manon z ziemi, po czym ponownie mocno ją uderza.


Możesz przyjrzeć się bliżej, jak pięść Marissy spotyka się z twarzą Manon na nowym zrzucie ekranu Street Fighter 6 poniżej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.