Matthew Perry usunie Keanu Reevesa Barbsa po ponownym opublikowaniu wspomnień – Rolling Stone

Matthew Perry obiecał usunąć nieuzasadnione machnięcia Keanu Reevesem z przyszłych wydruków wspomnień aktora Friends.

W Przyjaciele, kochankowie i wielka straszna rzeczPerry dwukrotnie kpił z Reevesa, kiedy pisał o śmierci „utalentowanych” aktorów, takich jak Heath Ledger, Chris Farley i River Phoenix.

„Dlaczego oryginalni myśliciele, tacy jak River Phoenix i Heath Ledger, umierają, a Keanu Reeves wciąż chodzi wśród nas?” Berry napisał w jednym rozdziale. O swojej reakcji na śmierć Farley, Perry dodał: „Kiedy się o tym dowiedziałem, wybiłem dziurę w ścianie szatni Jennifer Aniston. Keanu Reeves kroczy wśród nas. „

Czytelnicy nie przyjęli zbyt życzliwie krytyki Perry’ego pod adresem Johna Wicka Aktor i wszyscy mili kolesie opowiadają, zmuszając Berry’ego do natychmiastowego przeprosin. Po prawie sześciu miesiącach kontrowersji fotograf Chandler Bing obiecał pójść o krok dalej i usunąć odniesienia do Reevesa z jego tomu, gdy zostanie ponownie opublikowany.

wspólny

„Powiedziałem coś głupiego” — powiedział Perry na Los Angeles Times Book Festival w sobotę (przez różnorodny). „Wycofałem jego nazwisko, ponieważ mieszkam na tej samej ulicy. Publicznie go przeprosiłem. Żadne przyszłe wydania książki nie będą zawierały jego nazwiska.”

Perry dodał: „Gdybym spotkał faceta, przeprosiłbym. To było po prostu głupie”.

READ  MTV VMA 2022: Zwycięzcy ogłoszeni na hałaśliwej imprezie wstrząsów i niespodzianek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.