Meghan i Harry „buggers” mogą „błyszczeć” na imprezie Archiego: raport

sławni ludzie

18 kwietnia 2023 | 16:41


„Trywialny” książę Harry i Meghan Markle mogli pominąć koronację króla Karola, urządzając przyjęcie urodzinowe dla swojego syna, Archiego, twierdzi królewski ekspert.

Mały Książę skończy 4 lata 6 maja – tego samego dnia jego dziadek zostanie formalnie koronowany i namaszczony podczas historycznej ceremonii w Opactwie Westminsterskim.

Podczas gdy oczy świata będą zwrócone na królewskie postępowanie, królewski felietonista Lee Cohen twierdzi, że Sussexowie mogą zwrócić na siebie uwagę, urządzając rywalizację dla swojego syna.

„To dość trywialna rzecz, ale Sussexes, którzy nie mają już własnego królewskiego programu, wydają się rozkoszować każdą okazją do spróbowania spaceru z królewskiej okazji”. Cohen powiedział Expressowi.

„To nie jest tak, że rodzina królewska szuka okazji do obnoszenia się z wybrykami Sussex, wręcz przeciwnie”.

Mały Książę skończy 4 lata 6 maja – tego samego dnia jego dziadek zostanie formalnie koronowany i namaszczony podczas historycznej ceremonii w Opactwie Westminsterskim. Archie był widziany, jak świętował urodziny swojego byłego z Meghan Markle, Dorią Ragland i księciem Harrym.
Netflixa

W zeszłym tygodniu ujawniono, że Archie nie pojawi się na koronacji Karola. Zamiast tego młodzieniec zostanie w domu w Montecito w Kalifornii ze swoją mamą Markle i młodszą siostrą księżniczką Lilibet.

Ta wiadomość tylko doprowadziła do plotek, że Markle urządza przyjęcie dla swoich dwóch chłopców kobieta Cytowane źródło mówi: „Mama Meghan, Doria Ragland, będzie na przyjęciu, wraz z przyjaciółmi Archiego z przedszkola i kilkoma znanymi przyjaciółmi pary”.

Post twierdzi, że Oprah Winfrey, Serena Williams, Ellen DeGeneres i Portia de Rossi mogą być obecni, jeśli naprawdę będą obchody 6 maja.

Tymczasem książę Harry potwierdził, że pojedzie do Londynu na ceremonię koronacji, ale oczekuje się, że będzie w mieście tylko przez kilka godzin.

The Mirror donosi, że krnąbrny król może być w domu Montecito w dniu urodzin Archiego po południu 6 maja.

powiedziało źródło Strona szósta jest będzie z okazji Archiego, ale twierdzi, że będzie to niski ton.

„Harry zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zdążyć na urodziny Archiego” – podało źródło. „To będzie kameralna impreza, nie będzie to jak„ My Super Sweet 16 ”lub 50. urodziny Portii de Rossi!”

READ  Wewnątrz intymnej kolacji z okazji 81 urodzin Marthy Stewart w jej domu w Maine
Archie jest widziany z Markle i Raglandem na niedawnym pomniejszonym zdjęciu.
Twitter / @harris_duchess
Źródło podało, że Harry ma nadzieję, że zdąży wrócić do domu na czwarte urodziny Archiego. Ojciec i syn byli widziani z Markle i księżniczką Lilibet.
Alexi Lubomirski, książę i księżna Sussex

Cohen argumentował, że nawet jeśli nie będzie przyjęcia urodzinowego na dużą skalę, Sussexes nadal mogą odwrócić uwagę od koronacji, publikując nowe zdjęcie Archiego.

Królewski felietonista wyjaśnia, że ​​to typowe dla pary, która publikuje zdjęcia swoich dzieci z okazji ich urodzin, i ten rok może nie być wyjątkiem.

Jednak inni bronili prawa Sussexów do zorganizowania przyjęcia dla Archiego, twierdząc, że rodzina królewska była małostkowa, decydując się na koronację w jego urodziny.

„6 maja to urodziny Archiego i to od 2019 roku. Ta data została wybrana przez tę grupę ludzi w Londynie, aby przyćmić urodziny małego chłopca”, zwolennik Sussex Reklamuj się na Twitterze.

Harry potwierdził, że weźmie udział w koronacji ojca, ale oczekuje się, że będzie w Londynie tylko przez kilka godzin.

Spekulacje na temat urodzin Archiego pojawiają się w kontekście dramatu związanego ze zbliżającą się koronacją.

Jeden raport twierdzi, że król Karol jest „rozczarowany”, że Markle nie będzie uczestniczyć w ceremonii.

Jednak inne źródło twierdziło, że szwagierka Kate Middleton „zakazała” byłej aktorce udziału.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/04/18/petty-meghan-and-harry-may-upstage-coronation-with-archie-party-report/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.