Meghan Markle mówi, że umowa lub brak umowy zachęca kobiety

Meghan Markle

Meghan Markle
obrazek: Kirsty Wigglesworth – Paul / Getty Images

Po śmierci królowej Elżbiety II Meghan Markle zajęła jej około miesiąca Podcast Spotify modeleNajprawdopodobniej z szacunku dla męża i jego rodziny, a nie dlatego, że wiedziała, że ​​powie coś o tym, jak królowa by ją potraktowała, gdyby znalazła się przed mikrofonem podcastu. Ale teraz, w najnowszym odcinku serialu, Duchess Of Sussex postanowiła zrobić kilka zdjęć w innym i zaskakująco ukochanym przedsiębiorstwie: starym reality show / grze NBC Zgadzam się czy nie. Jedną z wczesnych prac Markle w showbiznesie była jedna z modelek z portfolio serialu podczas jego drugiego sezonu, rozmawiając z Paris Hilton na modelepowiedziała, że ​​podczas występu dostanie w brzuchu dziurę, „ponieważ byłam czymś więcej niż tym, co było personifikowane na scenie”.

Markle dodała, że ​​została „zmuszona do wyglądu i odrobiny treści” i że została „zredukowana do tego specyficznego archetypu: bimbo”. Założeniem pokazu było to, że dla tych, którzy nie pamiętają, zawodnik wybierze ponumerowaną torbę zawierającą tajną sumę pieniędzy z dużego wyboru toreb zawierających model… stojący u ich boku. Zawodnik czyści torby, a następnie widzi, ile ich jest w każdym, zawężając opcje tego, co może być w one bagaż. Następnie odbierają telefony od niewidzialnego „bankiera” oferującego zakup torby za obrażająco niski numer i muszą zdecydować, czy wziąć ją, czy grać dalej.. To był niesamowicie potężny cios. wszyscy Torba oszalała.

Ale teraz ludzie są źli na aktorstwo Markle… Zgadzam się czy nie To było jak, i nie mamy na myśli normalnych ludzi; mamy na myśli Słynny Ludzie. Podczas ostatniego odcinka widok (Przez Tygodnik Rozrywka), Whoopi Goldberg twierdziła, że ​​nikt nie patrzy Zgadzam się czy nie Sprzeciwił się modelom, mówiąc: „Po prostu myślą:„ Chcę pieniędzy”. Goldberg zasugerował, że Vanna White nie była przeciwna. koło fortuny Ponieważ „zawsze interesuje ją coś ciekawego i pięknego”, a jeśli Markle czuje, że modelki w jej serialu są personifikowane, to na niej, ponieważ po prostu wykonują swoją pracę jako aktorzy.

To punkt piekielny, i to widok Współprowadząca Sunny Houston zauważyła, że ​​komentarze Markle skłoniły ją do przemyślenia sposobu, w jaki przemysł rozrywkowy traktuje kobiety o określonych typach ciała, ale Goldberg porzucił to, mówiąc: „To jest telewizja, kochanie. wiem. „O tym był program”. – I wygląda na to, że trochę bardzo blisko złożyć go tam. Może to być „O to właśnie chodzi w serialu” i „To uosabia kobietę” Obie są poprawne!

Zresztą Goldberg nie jest jedynym, który nie zgadza się z opinią Markle Zgadzam się czy nie. były kolega z klasy Zgadzam się czy nie model (i były Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty Członek obsady) Claudia Jordan Powiedzieć TMZ Że nikt nie zmusza ich do bycia „za młodymi”, ale to była praca modela i wszyscy o tym wiedzieli. Zgadzam się czy nie Modelka, Donna Feldman (również pracuje) owalny), Powiedzieć Hollywood na żywo Że nikt nie był traktowany jak Bimbo podczas pracy nad serialem, ale nawet jeśli serial był zainteresowany tylko jej wyglądem, to nie powstrzymało jej przed zdobyciem innych prac związanych z jej charakterem, intelektem lub etyką pracy.

Wydaje się mało prawdopodobne, że Markle ponownie się tym zajmie, biorąc pod uwagę, że jej podcast wydaje się tak produktywny, a ona jest wystarczająco inteligentna, aby wiedzieć, że to nie pomoże jej ani nikomu innemu w utrzymaniu tego wszystkiego, ale zobaczymy.

READ  Książę Harry mówi, że chce się upewnić, że królowa jest chroniona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.