Mets mają obawy co do Maddie Carlos Correa: Źródła

To materializm. jeszcze raz.

the Mets z Nowego JorkuJak Giganci z San Francisco Na początku tygodnia pojawiły się obawy nt Carlosa CorreęJego dolna prawa noga została chirurgicznie naprawiona, co potencjalnie zagroziło jego 12-letniej umowie o wartości 315 milionów dolarów z gwiazdą shortstop, według osób zaznajomionych ze sprawą, które nie były upoważnione do publicznego wypowiadania się.

Strony mogą zgodzić się na restrukturyzację kontraktu, jeśli Mets nadal będą mieli zastrzeżenia co do długoterminowej stabilności odnogi Corei. Metsom może być trudno całkowicie wycofać się z umowy po tym, jak jej właściciel, Steve Cohen, wypowiedział się na temat umowy. Correi może być również trudno wrócić na rynek wolnych agentów i zdobyć podobny kontrakt po tym, jak dwa kluby zidentyfikowały ten sam problem w badaniach fizycznych, które dla niego przeprowadziły.

Nowe wydarzenia są najnowszym zwrotem akcji w epickim świecie, który zszokował świat baseballu, kiedy Correa i agent Scott Boras w środę przeszli z pierwotnej 13-letniej umowy z Giants o wartości 350 milionów dolarów na osobną umowę z Mets.

Cohen potwierdził swoje pozorne odwrócenie w New York Post, mówiąc: „Potrzebowaliśmy czegoś innego i to jest to”. Major League Baseball Były dyrektor powiedział, że ostrzega zespoły przed publicznym komentowaniem toczących się porozumień, zauważając, że takie uwagi mogą przekonać arbitra, by stanął po stronie gracza w sprawie skargi.

Jeśli Mets nadal będą czuć się niekomfortowo z długoterminowymi perspektywami Correi, jednym ze sposobów zmiany umowy byłoby wstawienie sformułowania, że ​​wspomniane części umowy nie będą gwarantowane, jeśli Correa zmarnuje określoną ilość czasu na konkretny problem z nogą. Jednak Porras może oprzeć się wszelkim próbom zmiany umowy.


(Wendell Cruz/USA Today Sports)

Boras powiedział, że Correa, który grał w 148 meczach i 136 startach w ciągu ostatnich dwóch sezonów, miał swoją sylwetkę z Mets w czwartek. Zespoły zazwyczaj zawierają formalne umowy dzień po badaniach lekarskich gracza, chyba że pojawi się problem. Giganci mieli zrealizować ten plan dokładnie na początku tygodnia.

San Francisco zawarło umowę z Koreą 13 grudnia. Correa miał swoje badania w poniedziałek, a Giants zaplanowali przedsezonową konferencję prasową na wtorek. Jednak zespół przełożył konferencję prasową tego ranka, a później potwierdził, że „istniała różnica zdań co do wyników badania fizykalnego Carlosa”.

28-letni Corea potrzebował operacji artroskopowej, aby naprawić złamaną prawą kość strzałkową i mniejsze uszkodzenie więzadła po tym, jak uderzył potrójnym RBI i przypiął kolec do torby w czerwcu 2014 roku, kiedy miał 19 lat i wciąż grał w niższych ligach z Astros. – powiedział wówczas dyrektor generalny Astros, Jeff Lono Złamanie Correi było bliżej kostki niż kolana.

W ośmiu głównych sezonach ligowych Correa nigdy nie trafił na listę kontuzjowanych z problemem z prawą nogą. Wskazał na sprzęt w nodze po meczu 20 września, w którym wydawał się być kontuzjowany po ciężkim poślizgu, ale potem nie tracił czasu.

„To trafiło na mój talerz” – powiedział dziennikarzom Correa. „Miałem operację i to uderzyło. Po prostu trochę odrętwiałe. Trząsłem się. Więc czekałem, aż to ustąpi. To było trochę przerażające, ale kiedy się poruszyłem, wiedziałem, że to dobrze”.

the Bliźnięta W marcu zeszłego roku medycznie oczyścił Correę z trzyletniego kontraktu z wolnym agentem o wartości 105,3 miliona dolarów, a później złożył mu 10-letnią ofertę o wartości 285 milionów dolarów po tym, jak wycofał się z umowy na początku sezonu. Źródła podają, że gdyby zaakceptował Correę, zespół zastosowałby większą kontrolę nad ich ciałem niż początkowo ze względu na długoterminowy charakter umowy.

Boras próbował ponownie zaangażować Bliźniaków po tym, jak Giganci odmówili zawarcia umowy z Koreą. Ale w przeciwieństwie do Metsów, którzy zebrali 27 milionów dolarów w ramach wstępnej rozmowy z Correą, Bliźniacy nie byli gotowi na odejście od swojej pierwotnej oferty. Źródła z głównych lig powiedziały, że Bliźniacy również nie udzieliliby rozmowy bez zbadania potencjalnych problemów fizycznych, jakie Corea powoduje z Giants.

Boras powiedział w środę, że Giganci doradzili mu, że chcą porozmawiać z innymi lekarzami przed rozpoczęciem leczenia Correi, ale nie chciał czekać.

pogłębiać

Głębiej

Scott Boras: „Nie ma obecnie problemu” ze zdrowiem Carlosa Correi, ponieważ Mets ćwiczą fizycznie

Powiedziałem: „Słuchaj, dałem ci rozsądną ilość czasu. Musimy to kontynuować. Podaj mi ramy czasowe. „Jeśli nie chcesz wdrażać, muszę porozmawiać z innymi zespołami” – powiedział Porras.

„Mówisz o zawodniku, który grał w lidze przez osiem sezonów. W jego historii medycznej są rzeczy, które wydarzyły się dziesiątki lat temu. To wszystko spekulacyjna dynamika.

„Każdy zespół ma prawo do śledzenia i oceniania rzeczy. Najważniejsze jest to, że daliśmy im (gigantom) raporty medyczne w tym czasie. Nadal chcą podpisać kontrakt z graczem i negocjować z graczem. „

Personel medyczny zespołu czasami różnie interpretuje dokumentację medyczną zawodnika, tak jak lekarz wydający drugą opinię na temat pacjenta może nie zgodzić się z pierwszą. Mets spełniają drugą opinię Corei. Wydaje się, że potwierdzają to pierwsze.

(Zdjęcie: Ronald Martinez/Getty Images)

READ  Katie Taylor pokonuje Amandę Serrano w zaciętym meczu, aby pozostać mistrzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.