Mężczyzna odkrywa, że ​​był dzieckiem podmienionym po urodzeniu po teście DNA

styl życia

9 marca 2023 | 18:12


Dorastając w wiejskim miasteczku niedaleko Buffalo w stanie Nowy Jork, Andy Perkins miał poczucie wysiedlenia w swojej rodzinie.

Perkins ma niebieskie oczy i jasne włosy. Jego rodzice i rodzeństwo byli ciemnoskórzy i wyżsi. On był ekstrawertykiem, podczas gdy oni byli bardziej powściągliwi.

„Zawsze wyglądałem inaczej niż reszta mojej rodziny” – powiedział The Post, 73-letni Perkins, który obecnie mieszka w Grand Prairie w Teksasie. „Przez lata sprawiało mi to kłopoty”.

Zaczął grać w szkole średniej. Miał poważne ADHD i zaczynał myśleć, że mógł zostać adoptowany, ale odrzucono to jako nastoletni bunt.

Ogólnie rzecz biorąc, jego dzieciństwo było szczęśliwe, a jego rodzice – Shirley i Jim – byli kochający i wspierający. „Większość ludzi w wieku nastoletnim ma poczucie, że nie przynależy” – powiedział Perkins.

Andrew „Andy” Perkins (z lewej) ze swoją niebiologiczną rodziną. Rodzice Shirley (na górze po lewej) i Jim (na górze po prawej) Perkins pracowali w chrześcijańskiej służbie.
Biuletyn rodzinny
Andy (górny rząd, drugi od lewej) jako nastolatek z rodziną Perkinsów. Jego rysy — w tym włosy i oczy — były znacznie jaśniejsze.
Biuletyn rodzinny

Kilkadziesiąt lat później odkrył, że nie był to tylko nastoletni niepokój.

W 2015 roku jego córka, 47-letnia Kandi Perkins Summers, zaczęła badać historię swojej rodziny. W 2017 roku wykonała testy DNA swoich rodziców za pomocą Ancestry.com Zdała sobie sprawę, że jej ojciec nie był biologicznie spokrewniony z żadnym z jego krewnych po stronie Perkinsa.

Zamiast tego, zauważa, jej ojciec był spokrewniony z dużą liczbą osób o nazwisku Robinson rozsianych po całym Rochester i Warszawie w Nowym Jorku – gdzie urodził się Perkins – wraz z Tennessee i Karoliną Południową.

„Spojrzałem na listę pasujących DNA mojego taty i nie rozpoznałem ani jednego nazwiska” – powiedział Summers The Post. „To było dziwne.”

Jej ojciec potrzebował czasu, żeby przetrawić sytuację.

„Zajęło mu około trzech tygodni, zanim powiedział:„ Śmiało, zadzwoń do rodziny biologicznej ”- powiedział Summers.

„W tamtym momencie byli to przypadkowi nieznajomi”.

W następnym roku ktoś wysłał jej wiadomość, która okazała się biologicznym kuzynem Andy’ego. Pochodził z tego samego obszaru niedaleko Buffalo, w hrabstwie Wyoming w stanie Nowy Jork.

READ  NASA uruchamia misję Artemis 1 na Księżycu z wyrzutni (zdjęcia)

„Myślałem, że może mój tata nie był spokrewniony z ojcem, który go wychował, ale nie wiedziałem dlaczego” – powiedział Summers.

Po lewej: Pauline Robinson, biologiczna matka Andy’ego Perkinsa, z małym Philem, który prawdopodobnie został zmieniony po urodzeniu. Po prawej: Andy jest przedstawiony z matką, która go wychowała, Shirley Perkins, która zmarła w 2021 roku.
Andy Perkins (po lewej) i jego biologiczny ojciec, Harold S. Robinson. Robinson był w wojsku i służył w Korei Południowej pod koniec II wojny światowej, zanim został agentem ubezpieczeniowym. Zmarł w 2016 roku w wieku 88 lat z powodu choroby.

Ona i jej ojciec byli przekonani, że nie został adoptowany, nie wyobrażali sobie też, że zdrowi, religijni rodzice, którzy go wychowali, odstąpili od ślubów małżeńskich.

Następnie, w 2020 roku, natknęła się na zarchiwizowany wycinek z gazety z zawiadomieniem o narodzinach jej ojca, który wydawał się rozwiązać zagadkę.

Tuż pod ogłoszeniem Perkinsa znajduję wzmiankę o chłopcu imieniem Philip, który podobno urodził się jako syn Harolda S. Pauline McElwain Robinson 12 września w Warszawie – dzień przed urodzeniem jej ojca w tym samym małym szpitalu.

„Zdałem sobie sprawę, że rodzice, którzy go wychowali, nie byli jego biologicznymi rodzicami” – powiedział Summers.

Wtedy przekazała wiadomość swojemu ojcu: prawdopodobnie nawrócił się zaraz po urodzeniu.

„To wszystko miało sens” – powiedział Perkins dla The Post. Odkrycie to przyniosło mu ulgę i potwierdzenie po tylu latach nastoletniej samotności.

Andy Perkins (po lewej), w wieku dwóch lat ze swoim niebiologicznym bratem Samem. Sam był w rzeczywistości biologicznym bratem małego Philipa Robinsona (wstawka).

Duet ojciec-córka spodziewał się także małego Philipa, który zmarł zaledwie kilka tygodni przed swoimi szóstymi urodzinami Chłoniak nieziarniczyW rzeczywistości był biologicznym synem Shirley i Jima Perkinsów.

Biologiczna matka Perkinsa, Pauline McElwain Robinson, była wieloletnią mieszkanką Warszawy, która pracowała jako technik laboratoryjny w Wyoming County Hospital i zmarła w 2015 roku w wieku 90 lat.

Była pierwszą żoną biologicznego ojca Andy’ego, Harolda S. Robinsona, który był w wojsku i służył w Korei Południowej pod koniec II wojny światowej, zanim został agentem ubezpieczeniowym.

Zmarł w 2016 roku w wieku 88 lat z powodu choroby, według jego nekrologu.

Biologiczna matka Andy’ego, Pauline McElwain Robinson, wieloletnia warszawiaczka, która pracowała jako technik laboratoryjny w Wyoming County Community Hospital, zmarła w 2015 roku w wieku 90 lat.

Poszedłem na groby mojego ojca i matki. Rozpocząłem proces żałoby – nie tylko żal, że nigdy ich nie spotkałem, ale żal, że umarli” – powiedział Perkins.

READ  NASA wstrzymuje próby naprawy kłopotliwego panelu słonecznego Lucy

„To było coś nieoczekiwanego i trudnego”.

W lipcu 2020 roku Perkins mógł komunikować się ze swoim biologicznym rodzeństwem — Brianem, 68 lat; Sally, 69; Liza, 58 lat; i Doug, który od tego czasu zmarł.

„Kiedy wszyscy spotkaliśmy się tego lata, dzwoniliśmy do siebie prawie codziennie” – powiedział Perkins.

„Zostałem powitany z otwartymi ramionami. Fajnie jest usiąść i zobaczyć, jak dorastaliśmy w dwóch różnych światach” – dodał, zauważając, że wszyscy kochają barwy i podczas słuchania muzyki mają tendencję do przełączania utworów w połowie.

Andy ze swoim biologicznym rodzeństwem, Dougiem, Brianem i Sally.

W 2021 roku Perkins i Summers – obaj pracują w non-profit BESTWA, które zapewniają żywność, opiekę medyczną i edukację rodzinom w Afryce – jak ujawniła matka, która Wychowałaś to, Shirley Perkins.

Nie była zszokowana i po prostu powiedziała: „Czyż Pan nie jest dobry?”

Kilka miesięcy później zmarła w wieku 91 lat.

Perkins, który teraz używa pseudonimu Robinson Perkins, uważa, że ​​odkrycie sprawiło, że wszyscy poczuli się spokojni i skończeni.

„Czułem, że odkryłem, kim jestem. Zbliżyłem się do mojej rodziny Perkinsów i rodziny Robinsonów” – powiedział. „Wiele osób nie ma rodziny. Jestem bogaty w dwie wspaniałe, kochające się rodziny”.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/03/09/man-discovers-he-was-a-baby-switched-at-birth-after-dna-test/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.