Mężczyzna został aresztowany po tym, jak rzucił telefonem w Bebe Rexha podczas koncertu

Departament policji w Nowym Jorku potwierdził, że piosenkarka Bebe Rexha została zabrana do szpitala po tym, jak członek tłumu rzucił jej telefonem w twarz podczas niedzielnego koncertu w Nowym Jorku.

Policja podała w oświadczeniu, że piosenkarka występowała na molo 17, kiedy 27-letni Nicolas Malvegna „celowo” rzucił jej telefonem komórkowym w twarz. Funkcjonariusze zatrzymali Malvagnę na miejscu zdarzenia. Później został oskarżony o napaść.

Reksa opublikowała dwa zdjęcia Na swoim Instagramie w poniedziałek pokazuje wyraźnie podbite oko i łzę w pobliżu brwi.

Pod postem napisała: „Jestem dobra”.

wideo Widzowie na koncercie podzielili się momentem, w którym Rexha został uderzony w twarz. Rexa upadła na kolana i przyłożyła dłoń do twarzy jako swoją część Pomogłem jej zejść ze sceny. Fani wiwatowali na cześć imienia Rexhy, gdy wychodziła.

„Absolutnie niesamowity program zrujnowany przez fana, który rzucił telefonem w @BebeRexha, mam nadzieję, że wszystko z nią w porządku” – powiedział jeden z uczestników. ćwierkanie.

Niedzielny koncert był częścią trasy Rexha „Best F’n Night of My Life Tour”. Jej kolejny koncert zaplanowano na wtorek w Filadelfii.

Bebe Rexha na amfAR Cannes 2023 w Hôtel du Cap-Eden-Roc, 25 maja 2023 r. w Cap d’Antibes we Francji.

Andreas Rentz/amfAR/Getty Images dla amfAR


READ  Zwiastun z okazji 60. rocznicy Doctor Who: Powrót Davida Tennanta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.