Mężczyzna zwichnął ramię i świętuje, że cena jest odpowiednia

w zeszłym tygodniu w Cena jest dobraWydarzyły się dwie z moich ulubionych rzeczy w telewizji: ktoś wygrał duże Nagroda w teleturnieju, mężczyzna został ranny. I łatwo, oba wydarzyły się w tych samych 30 sekundach.

To są zrzuty ekranu od uczestnika Henry z powodzeniem odgaduje cenę wakacji na Hawajach – co oznacza, że ​​on i jego rodzina wygrywają wakacje na hawajach –Następnie odpowiednio świętowali, skacząc na wszystkie strony, podczas gdy gospodarz Drew Carey był podekscytowany W tle:

Niestety, ta celebracja miała swoją cenę: w pewnym momencie między zbliżaniem się Curry’ego a koniecznością odwrócenia, Henry zwichnął sobie ramię i chociaż adrenalina zdawała się nieść go przez te pierwsze radosne sekundy, zanim faktycznie był Zakręć kołem, biedny facet nie wyglądał tak dobrze.

Wyglądając na nieśmiałego i bardzo cierpiącego, Henry musiał wrócić na scenę z pomocą pracownika i jego żony Alice, która została następnie wyznaczona jako osoba, która zakręci kołem.

Co zrobiła i wykonała kawał dobrej roboty w nieoczekiwanej telewizji od butów do butów Występ w teleturnieju, przyłożenie 95, co skłoniło ostatni z jednym ramieniem Świętowanie, zanim Drew przypomina facetowi: „Nie zrób sobie krzywdy”.

Zespół pokazowy mówi Henry czuje się teraz lepiej i jest wyleczony” i jest gotowy do wyjazdu na swoje wielkie wakacje. Na zakończenie tej (ostatecznie) szczęśliwej historii Chciałbym przede wszystkim pogratulować Henry’emu, Cieszę się, że czujesz się lepiej. Po drugie, chcę pochwalić scenarzystę NBC za powstrzymanie się od tego knebla w ich piśmie:

Udowodniła też, że ma swój magiczny dotyk, obracając 95, pokazując, że zdecydowanie może (zdjąć) ładunek.

I po trzecie, do cholery, wygląd Drew Carey Świetnie.

READ  Jay Leno przybywa na swój pierwszy występ komediowy od czasu podpalenia i rozbija radiowóz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.