Michael Winger z The Wizards mówi o nowej roli, Clippers Tenor, Bell i więcej

Ominąwszy w przeszłości możliwość rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko dyrektora generalnego z co najmniej jedną inną drużyną NBA w przeszłości, Michaela Wingera mówi Andrew Grieve z Los Angeles Times Zaczął się zastanawiać, czy miałby szansę zostać dyrektorem naczelnym w recepcji. To było impulsem do podjęcia decyzji o kontynuowaniu pracy jako czarodziejePrezydenta, stanowisko, które oficjalnie objął w czwartek.

„Rzadko myślę, że w sporcie zawodowym te możliwości idą w parze, gdy prawie wszystkie twoje pola, jeśli nie wszystkie, są zaznaczone”. powiedział skrzydło. „I myślę, że jest to rzadka, bardzo szczęśliwa okazja dla kogoś takiego jak ja, aby sprawdzić wszystkie pola: własność, rynek, bazę fanów i naprawdę utalentowany zespół”.

Greif zauważa, że ​​Wenger jest już trochę zaznajomiony z obszarem Waszyngtonu. Poprzednia nożyce Dyrektor generalny mieszkał w Baltimore podczas ostatniego roku studiów prawniczych i często odwiedzał w tym czasie przyjaciół w Waszyngtonie.

„Po prostu czułem, że jeśli kiedykolwiek mam zmierzyć się ze sobą, to nadszedł czas i (właściciel Wizards) Ted (Lyonces) jest właściwą osobą powiedział skrzydło. „Myślę, że DC to właściwa baza fanów”.

Oto więcej wypowiedzi nowego dyrektora generalnego Wizards na temat wyzwań, jakie czekają na niego w Waszyngtonie, oraz sześciu lat, które spędził w Los Angeles jako dyrektor generalny Clippers:

  • Według Wingera, osiągnął większość swoich celów z Clippers w ciągu ostatnich sześciu lat, pomagając przekształcić franczyzę w pożądane miejsce dla supergwiazd. Oczywiście jest jeden ważny cel, który nie zostanie rozwiązany. „Miałem nadzieję wygrać jeden lub więcej tytułów mistrzowskich w ciągu czterech lat, które mieliśmy Paweł Jerzy) I Kohei (Leonard)Ale każdy zespół stara się zdobyć mistrzostwo i nie chce go zdobyć. Skrzydłowy powiedział Griffowi. „Mam na myśli, że zdecydowanie wygrana na najwyższym poziomie byłaby fajna. Co dalej? Naprawdę.”
  • Wenger dodał, że pozostaje w pełni przekonany, że George i Leonard są „mistrzowskim tandemem”, który może poprowadzić Clippers do tytułu: „Myślę, że leży mi to na sercu, że ci dwaj faceci, gdy są zdrowi, mogą wygrać mistrzostwa, więc trochę mi smutno, że nie będzie mnie tam, kiedy w końcu to zrobią”.
  • Greif napisał, że większość rozmów Wingera z Leonsisem podczas wywiadu koncentrowała się na „zobaczeniu pełnego obrazu” Czarodziejów, a nie na konkretnych ruchach składu. Plan jest taki, aby zagłębić się w konkretne plany dla załogi, gdy Winger sprowadzi drugiego dyrektora generalnego, który skupi się wyłącznie na Czarodziejach w roli GM.
  • Wenger powiedział, że cieszy się, że mógł tam być Bradleya Bella Jako kamień węgielny listy Waszyngtona: „Jego byli trenerzy, jego byli koledzy z drużyny, wszyscy szanują go niezwykle, a on jest niepowtarzalną supergwiazdą. Najtrudniejszą rzeczą do zrobienia w NBA jest gwiazdorski talent, a jeszcze trudniej jest zdobyć gwiazdorski talent na poziomie jego osobowości. I tak , Myślę, że to bardzo szczęśliwy punkt wyjścia. Dla mnie to naprawdę ekscytujące mieć kogoś takiego jak Brad w zespole”.
  • Weinger jest przekonany, że Leonsis „zaoferuje zarówno zasoby, jak i cierpliwość”, aby przekształcić Czarodziejów w organizację z kulturą zwyciężania, cytując pracę Leonsisa z Washington Capitals NHL jako dowód jego zdolności do nadzorowania udanej franczyzy. „To tylko kwestia przyjęcia niektórych z tych zasad, wstrzyknięcia odpowiednika niuansów NBA w te zasady i miejmy nadzieję zbudowania czegoś, co jest solidne i zdrowe, przyciąga dobrych graczy i przyciąga dobry personel i zatrzymuje dobrych graczy i utrzymuje dobry personel i ostatecznie wygrywa mecz.” gry w koszykówkę”, Skrzydłowy powiedział Griffowi.
READ  Każdy medal USA na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.