Microsoft twierdzi, że wzrost cen Xboksa nastąpi po wakacjach

Obraz do artykułu zatytułowanego Microsoft Podwyżki cen Xbox nadchodzą

Fotografia: Klasyczny zapas (Dobre zdjęcia)

Wielu z nas przeżywa kryzys inflacyjny, którego nie widziano od dziesięcioleci.. Gry wideo nie są wyjątkiem.

Widzieliśmy już Bezprecedensowe ruchy, takie jak PlayStation 5, wzrosły dwa lata po premierzeMicrosoft ostrzega teraz klientów przed podobnymi skokami W ich Witrynach i Usługach. Nadal nie wiemy, które z nich.

Zgłoszony przez To pobocze Tom WarrenSSzczyt na konferencji Wall Street Journal na początku tego tygodnia Spencer powiedział „Myślę, że czasami musimy podnieść ceny niektórych przedmiotów, ale myśleliśmy, że ważne jest utrzymanie ceny w te wakacje.

„Zachowujemy cenę na naszej konsoli, zachowujemy cenę gier… i zachowujemy abonament” – dodał. „Nie sądzę, że możemy to robić w nieskończoność. Myślę, że czasami musimy podnieść ceny niektórych przedmiotów…”

Cóż za okropna rzecz do powiedzenia! Może mieć na myśli to samo Jedna lub dwie z tych rzeczy doznają podwyżki cen, pozostawiając nam zgadywanie, które. Wzrost cen własnych gier Microsoftu wydaje się nieunikniony, gdyż wielu konkurencyjnych wydawców już takie podwyżki wprowadza, zmuszając ich do podniesienia ceny subskrypcji Game Pass. Zdecydowanie w kartach.

Konsole Xbox to jednak inna historia. Powstanie PS5 to tak samo wielka historia jak konsole Cena nigdy wcześniej nie wzrosła po wydaniu; Z czasem stają się tańsze, a nie droższe. Jednak nie żyjemy w zwykłych czasach; Kryzys inflacyjny ma podstawowe przyczyny, od pracy po wszystkoBezprecedensowy (w czasach współczesnych) Brak komponentów Zysk firmyNie braliśmy pod uwagę (a przynajmniej w tym zakresie) przyglądając się cenom konsol wcześniej.

Więc kto wie, ma na myśli Wszystko W przyszłym roku cena będzie wyższa. Dobrze!

READ  Demokraci Izby Reprezentantów wybrali Hakeema Jeffriesa na następcę Nancy Pelosi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.