Miejsca lądowania DeAndre Hopkinsa: Bills, Cowboys wśród najlepszych boisk, gdy Cardinals WR ujawnia listę życzeń, ulubione QB

Arizona Cardinals są w pierwszej fazie odbudowy poza sezonem. Rozstali się zarówno z głównym trenerem Cliffem Kingsbury, jak i dyrektorem generalnym Stevem Kimem po zakończeniu 4-13 i zastąpili ich odpowiednio byłym koordynatorem obrony Philadelphia Eagles Jonathanem Gannonem i byłym menedżerem Tennessee Titans Monty Ossenfurtem.

Kapitan bezpieczeństwa i obrony, Budda Baker, żąda wymiany, jeśli kardynałowie nie uczynią go najlepiej opłacanym graczem na swojej pozycji. Następnie w poniedziałek All-Pro szerokokątny DeAndre Hopkins, który był graczem Podobno zezwolił na wyszukiwanie ofert Podobno Prawie został pokonany podczas draftu do NFL 2023poszło dalej Jestem sportowcem” podcast I wymienił niektóre z cech, których szuka, gdziekolwiek trafi dalej. Atrybuty odpowiadają temu, w czym rywalizują drużyny NFL Nie taki zespół jak Cardinals.

„To, czego chcę, to stabilne zarządzanie na górze” – powiedział Hopkins. „Myślę, że to jest coś, w co tak naprawdę nie wpadłem w ciągu ostatnich dwóch lat mojej kariery, pochodząc z Houston, a następnie w Arizonie. W swojej karierze przeszedłem przez trzech lub czterech GM, więc stabilne zarządzanie. QB, który kocha grę , QB, który łączy wszystkich i popycha nie tylko siebie, ale wszystkich wokół… i świetną obronę. Świetna obrona, która wygrywa mistrzostwa.

Jego nowy szef zwięźle potwierdził w poniedziałek, że „nie martwi się o Hope”. Według oficjalnej strony zespołuMimo swojej nieobecności w działaniach zorganizowanego zespołu wolontariuszy.

Podczas gdy prośby odbiorcy brzmią jak surowe oskarżenie rozgrywającego Cardinals, Kylera Murraya, Hopkins dał jasno do zrozumienia, że ​​wierzy w Murraya, mówiąc, że 25-latek kocha tę grę. Powiedział również, że Arizona jest „w dobrych rękach” z Ossenfurtem jako dyrektorem generalnym, ale prawdopodobnie nie jest zadowolony z Murraya. Duża część pierwszej połowy sezonu 2023 została stracona Podczas rekonwalescencji po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego. Następnym zawodnikiem z Arizony jest napastnik Colt McCoy, który 5 września skończy 37 lat. Hopkins powiedział, że kocha McCoya, ale to nie jest kaliber rozgrywającego, z którym nie może się doczekać gry w 2023 roku.

READ  Cowboys ponownie podpisuje kontrakt z Cooperem Rushem, Willem Greerem na trening zespołowy; Dak Prescott pozostaje tylko QB na liście, według raportu

„[I] obecnie [don’t] Hopkins powiedział, odnosząc się do pozycji rozgrywającego Cardinals rozpoczynającego sezon.

Hopkins pozostaje jednym z najbardziej produktywnych przechodniów NFL, gdy jest zdrowy, prowadząc Arizonę z 717 jardami, mimo że rozegrał tylko dziewięć meczów w zeszłym sezonie. Ale 30-letni Pro Bowler opuścił łącznie 15 meczów od 2021 roku i ma zarobić 30,8 miliona dolarów w 2023 roku – więcej niż jakikolwiek odbiorca z wyjątkiem Dolphins 'Tyreek Hill. Aby utrzymać wysoki poziom produkcji po trzydziestce, Hopkins wymienił kilku najlepszych młodych rozgrywających w NFL, gdy zapytano go, kogo chciałby złapać podań w przód, uderzając w drugą połowę swojej kariery.

„Jednym z moich ulubionych pomocników, którego obserwuję, odkąd przyszedł do ligi, jest [Buffalo Bills QB] – Josh Allen – powiedział Hopkins, przypominając mi nowego nauczyciela, Andrew Lucka. Uwielbiam Josha Allena. [Philadelphia Eagles QB] Jalen Hurts jest dzieciakiem z Houston i jest psem. [Kansas City Chiefs QB] Patrick Mahomes to kolejny zawodnik, który lubi rzucać mi piłkę. I [also] Musi iść ze słabszym, ale nie jest tak szanowany przez wielu ludzi jak rozgrywający rzucający [Baltimore Ravens QB] Lamara [Jackson]. … Zamierzam [also] Muszę iść z kolegą z ładowarkami [Justin Herbert]. „

Każda potencjalna umowa z udziałem Hopkinsa prawdopodobnie obejmowałaby poprawioną umowę. Ale tak czy inaczej, sensowne jest, że Arizona chętnie go przeniesie, zwłaszcza po rezygnacji z wyboru w pierwszej rundzie draftu w 2022 roku, aby wylądować na Marquis Brown, który wkracza w ostatni rok swojego debiutanckiego kontraktu. Oto spojrzenie na logiczne miejsca lądowania, biorąc pod uwagę, że Hopkins ma klauzulę zakazu wymiany, która daje mu pewien wpływ na jego następny cel, a także które drużyny mogą mieć początkowy kapitał, aby wykonać ruch:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.