MLB Insider podsuwa pomysł na Red Sox po tym, jak JD Martinez dołącza do Dodgersów

Czy Red Sox mogą zastąpić JD Martineza doświadczonym kolegą z drużyny?

John Hyman z New York Post wpadł na ten pomysł po tym, jak Martinez wyjechał z Bostonu jako wolny agent Podpisz umowę na rok z Dodgersami. Nowa umowa Martineza może być końcem drogi w Los Angeles dla Justina Turnera, który jest z organizacją od 2014 roku i skończył 38 lat w zeszłym miesiącu. Heyman poinformował w sobotę, że Dodgersowie nie odeszli definitywnie od Turnera, ale jeśli w końcu będzie musiał znaleźć nowy dom, może Red Sox może to zapewnić.

„The Dodgers nie wykluczyli Justina Turnera nawet z J.D. Martinezem w składzie” – napisał Heyman na Twitterze. „Inne możliwości dla Turnera obejmują D-Backs i Marlins. A może Red Sox mógłby zastąpić JD JT?”

Turner był All-Star pod koniec 2021 roku i wydaje się, że zostawił wystarczająco dużo w zbiorniku, aby być wpływowym członkiem zespołu MLB. Co więcej, Boston może korzystać z potężnego nietoperza, a także mieć weterana w klubie. Turner prawdopodobnie zapewni obie te usługi po rozsądnych lub niskich kosztach w swoim 15. sezonie w wielkiej lidze.

Jednak Chaim Bloom i spółka mogą preferować podejście plutonu do wyznaczonego miejsca uderzenia po tym, jak Martinez przejął je na własność przez pięć sezonów w Bostonie.

Miniatura obrazu przesłana przez Gregory Fisher/USA TODAY Sports Images

READ  Aaron Rodgers, Packers nie przejmują się kontuzją kciuka QB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.