MLB, Union zakończyło 17-godzinny maraton negocjacyjny bez kontraktu

Drugi wtorek z rzędu MLB i Stowarzyszenie Graczy prowadziły długie negocjacje – i zakończyły się bez porozumienia.

Z Blokada MLB W czwartym miesiącu właściciele wyznaczyli graczom kolejny wtorkowy termin na obronę stołu z 162 meczami – po ogłoszeniu wcześniej w zeszłym tygodniu, że pierwsze dwie serie sezonu zostały odwołane.

Ale po 17 godzinach negocjacji, które rozpoczęły się we wtorek rano i trwały do ​​środy rano, przedstawiciel ligi powiedział, że związek poprosił komitet wykonawczy o czas na przeanalizowanie najnowszego planu MLB i odpowie w środę rano.

Wcześniej MLB groził Gry przeoczyły kolejny tydzień Jeśli we wtorek w sezonie zasadniczym nie dojdzie do porozumienia, rozmowy w środę będą kontynuowane bez dalszych odwołań.

Negocjatorzy między obiema stronami spotkali się kilka razy w Midtown i próbowali osiągnąć porozumienie w wielu kluczowych obszarach, w tym konkurencyjnego podatku zaległości, puli przed arbitrażem i płacy minimalnej.

Pod koniec poniedziałku poczyniono postępy, a MLB podniósł plany na pierwszy poziom CBT z 220 milionów dolarów do 228 milionów dolarów, wciąż znacznie poniżej żądań związku wynoszących 238 milionów dolarów.

Gdy zbliżyli się we wtorek, liga zaproponowała umowę, która miałaby rozpocząć się od 230 milionów dolarów, co oznacza wzrost do 242 milionów dolarów, co jest potwierdzeniem po pierwszym ogłoszeniu przez The Athletic danych.

Gracze mają na początek 238 milionów dolarów, wchodząc na ponad 263 miliony dolarów w trakcie trwania transakcji.

MLB chce kary czwartego poziomu, jeśli chodzi o CBT, mając nadzieję na zmniejszenie tego, co liga nazywa „kosztem ucieczki”.

Liga jest zainteresowana wprowadzeniem projektu międzynarodowego, który przez długi czas uważany był przez związek za niezainicjowany.

Właściciele zwiększyli swoją ofertę przedarbitrażową do 40 milionów dolarów na sezon, nawet mniej niż 80 milionów dolarów, których chcieli gracze. Również na wniosek właściciela CBA zniesie płacę minimalną z 700 000 $ do 770 000 $ w przyszłym sezonie.

READ  Unia Europejska proponuje stopniowe embargo na rosyjską ropę w następstwie sankcji wobec Moskwy

Rozmowy odbyły się ponad tydzień po tym, jak obie strony spotkały się przez ponad 16 godzin w Jupiter na Florydzie.

Jednak od poniedziałku w dyskusjach panuje bardziej spójny ton, ponieważ widać ostatnie tchnienie całego sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.