„Może pochodzić od Ciebie i tego, jak się czujesz” – Termin

Meghan Markletwierdzisz, że Czułem się jak „bimbo” w jej czasie Zgadzam się czy nie Dużo ludzi mówi. Whoopi Goldberg A widok Współgospodarze mieli na ten temat wiele do powiedzenia.

Goldberg powiedziała, że ​​nie jest pewna, czy zawodnicy widzieli Markle w sposób, w jaki ją opisała modele Podcast, ponieważ jej rolą w teleturnieju było po prostu otwarcie sprawy, czy nie.

„To może pochodzić od ciebie i od tego, jak się czułeś w związku z tym, jak te kobiety były przedstawiane, i to musisz zmienić, ponieważ jesteśmy artystami” – powiedział Goldberg. „Kiedy jesteś artystą, bierzesz udział w imprezie. Czasami jesteś w garniturze Bozo, czasami masz duży nos i tak właśnie jest.”

Goldberg przyznała, że ​​Markle miała prawo odejść, ale czuła się źle z innymi kobietami z serialu, które nie czuły się w ten sposób. Sunny Houston dodała: „Doceniam również to, że powiedziała: 'Cóż, to sprawia, że ​​czuję się źle. Odejdę. I odszedłem.”

The Prawo siostry Alum zgodził się z Hostinem i powiedział: „To świetna uwaga. Chodzi mi o to, że jeśli to widzisz i tak się czujesz, prawdopodobnie nie chcesz, aby inne kobiety czuły się źle, ponieważ prawdopodobnie też próbują zarobić na życie. „

Po tym, jak Markle powiedziała, że ​​była skonfliktowana o swój czas Zgadzam się czy niekolega modelka Claudia Jordan zaprzeczyła traktowaniu serialu jako bimbo.

„Dla jasności – tak, zdobycie teleturnieju niekoniecznie musi być sprytne, ale do każdego programu producenci wykonawczy wybrali pięć modeli o najbardziej zabawnych i otwartych osobowościach, aby umieścić mikrofony na ludziach, o których wiedzieli, że będą wchodzić w interakcje z uczestnikami ”, Jordan udostępniła swoje historie na Instagramie. „A Zgadzam się czy nie Nie traktował nas jak laleczki. Dzięki temu pokazowi zyskaliśmy wiele szans.”

READ  Aktor Samotnej Gwiazdy miał 18 lat – termin

Zegarek widok Dyskusja poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.