MTA zawiesza udostępnianie aktualizacji usług na „niezaufanym” Twitterze

Kierownictwo MTA zakłada kaganiec na swoim koncie na Twitterze.

Agencja zawiesi korzystanie z Twittera do wysyłania powiadomień o usługach metra i kolei dla osób dojeżdżających do pracy, powiedział natychmiast Shenivah Riera, pełniący obowiązki szefa obsługi klienta MTA, po tym, jak dostęp agencji do platformy mediów społecznościowych został mimowolnie odcięty dwukrotnie w ciągu ostatnich dwóch tygodni. W oświadczeniu Rieara powiedział, że te przerwy w połączeniu z ostatnimi działaniami, które Twitter podjął w celu ustalenia priorytetów i weryfikacji kont, które subskrybowały ich konta. Płatny abonament miesięczny Niebieski Twitter.

„MTA nie płaci platformom technologicznym za publikowanie informacji o usługach i zbudowała redundantne narzędzia, które zapewniają powiadomienia o usługach w czasie rzeczywistym” – czytamy w oświadczeniu. „MTA zakończyło publikację informacji o usługach na Twitterze ze skutkiem natychmiastowym, ponieważ nie można już zagwarantować niezawodności platformy”.

Rieara wskazała na wewnętrzne zasoby, z których MTA będzie nadal korzystać w przyszłości dla klientów poszukujących powiadomień o usługach, w tym aplikacji telefonicznych i stron internetowych agencji, a także alertów e-mailowych i SMS-owych.

„Alerty serwisowe są również dostępne na tysiącach ekranów na stacjach, pociągach i autobusach” – powiedział Riera.

Warunki korzystania z Twittera zmieniają się, odkąd Elon Musk kupił platformę w zeszłym roku, a użytkownicy doświadczają okresowych zmian w zweryfikowanych czekach i innych funkcjach oceny konta. Na przykład Twitter niedawno nazwał NPR „mediami państwowymi”, dla których był serwisem informacyjnym. Odpowiedział wyjściem platformę całkowicie.

Biuro prasowe Twittera odpowiedziało na prośbę o komentarz emoji kupy.

Klienci nadal będą mogli tweetować na kontach MTA na Twitterze, w tym @nyct_subway, w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Główne konto MTA pozostanie również aktywne dla tego, co Rieara określił jako „branding i inne wiadomości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.