Myślę, że powinieneś wyjść z datą premiery sezonu 3 Tima Robinsona — Deadline

Netflix wyznaczył powrót trzeciego sezonu 30 maja Myślę, że powinieneś wyjechać z Timem Robinsonem.

Stworzone przez SNL ałun ż Detroiter StarRobinson W SNL Wyprodukowany przez Zacka Kanina, sześcioodcinkowy serial komediowy to satyra na niektóre z dziwniejszych i przyziemnych sytuacji życiowych.

Napisany przez Robinsona i Kanina, każdy odcinek serialu trwa od 16 do 18 minut. Został wyprodukowany przez The Lonely Island, firmę założoną przez Andy’ego Samberga, Akivę Schaffera i Jormę Taccone, oraz Irony Point prowadzony przez Alexa Bacha i Daniela Powella, który wyprodukował Zerwij z Michelle Wolf I Wewnątrz Amy Schumer.

Schaffer, Samberg, Taccone (The Lonely Island) i Ali Bell (Party Over Here) są producentami wykonawczymi wraz z Alexem Bachem i Danem Powellem (Irony Point) i Alice Mathias.

Serial zdobył nagrodę WGA w 2020 i 2022 roku dla serialu komediowego / Variety – Sketch Series. Robinson zdobył nagrodę Emmy w 2022 roku dla najlepszego aktora w miniserialu, komedii lub dramacie. Serial był także nominowany do nagrody dla najlepszej komedii, dramatu lub serialu rozrywkowego.

Robinson i Kanin zostaną uhonorowani nagrodą Sketch Comedy Award na imprezie Power of Comedy organizowanej przez Variety dziś wieczorem w SXSW.

READ  Amber Heard staje w obliczu nowego procesu po ogłoszeniu sprawy o zniesławienie przeciwko Johnny'emu Deppowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.