Najeźdźcy, którzy zranili Alexa Leatherwooda, rzucają światło na porażki reżimu Jona Grudena i Mike’a MayockaObrazy Getty

The Poszukiwacze uwolnią Alexa Leatherwooda we wtorek, zaledwie rok po zdobyciu 17. miejsca w klasyfikacji generalnej w drafcie NFL 2021. Wycięcie draftu z pierwszej rundy po zaledwie jednym sezonie jest niesamowitym posunięciem – z wyjątkiem Raiders draft picks dla Jona Grudena/Mike’a Era Mayocka, to właściwie nie jest wielka niespodzianka.

Gruden był głównym trenerem Raiders i dyrektorem generalnym Mayock przez trzy wersje robocze, 2019-2021, a Raiders dokonali w tym czasie zaskakująco słabych wyborów.

Leatherwood jest w rzeczywistości trzecim z rzędu wyborem w pierwszej rundzie w pierwszej rundzie, dopóki nie minie dwóch lat w składzie: Raiders mieli dwa typy w pierwszej rundzie w 2020 roku, Henry Rogers i Damon Arnett, obaj zostali wydani w sezonie 2021.

Raiders mieli trzy typy w pierwszej rundzie w 2019 roku i te trzy wypadły lepiej – ale niewiele: Wyczyść FerrellaA Josh Jacobs A Jonathan Abram Wszyscy starali się wywrzeć duży wpływ, a Najeźdźcy nie wybrali opcji na piąty rok w żadnym ze swoich kontraktów.

A słabe drafty pod Grudenem i Mayockiem ominęły pierwszą rundę. Tryvon MullenWybór The Raiders w drugiej rundzie 2019 roku był Sprzedany do kardynałów Wczoraj na warunkowy wybór siódmej rundy. Raiders mieli trzy typy w trzeciej rundzie w 2020 roku – Lynn BowdenA Briana Edwardsa A Taner Musa – I żaden z nich też nie jest jeszcze w zespole.

Trener pierwszego roku Raiders Josh McDaniels i dyrektor generalny Dave Ziegler nie odziedziczyli wielu dobrych młodych talentów, kiedy przejął drużynę, którą pozostawili Gruden i Mayock. Wybór The Raiders w ostatnich latach zawierał wiele błędów.READ  Zgłoszona umowa transmisyjna LIV Golf z Fox Sports może się jednak nie wydarzyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.