Najnowsze wiadomości Daniela Bellingera; Evan Neal, Ben Bradison z tygodnia na tydzień

East Rutherford, NJ – Trener Dabol podał kilka szczegółów na temat kontuzji lewego bramkarza Bena Bradisona (prawe kolano), wślizgów na prawe Evana Neala (lewe kolano) i napiętego końca Daniela Bellingera (lewe oko), którzy zostali zmuszeni do opuszczenia gry wczoraj w pierwszej połowie .

Zapytany, czy są obawy związane z wizytą u Bellingera, Daboll powiedział: „Nie mogłem powiedzieć w 100 procentach. Myślę, że przeprowadzą operację. Jestem optymistą. Ale jeśli chodzi o szczegóły, nie mogłem odpowiedz na nie.

„Prawdopodobnie jest za wcześnie, aby powiedzieć, kiedy spodziewam się jego powrotu. Zobaczymy, jak to będzie i jestem optymistą, ale oczywiście nigdy nie wiesz, kiedy takie rzeczy się wydarzą”.

Inne wąskie końce na liście to Tanner Hudson i Chris Mearrick. W kadrze trenerskiej jest ciasny Lawrence Kager.

„Jedziemy tydzień po tygodniu” z (Bredeson), powiedział Daboll. To samo powiedział o powrocie Neila.

Rookie Joshua Ezeudu zastąpił Bredesona, a Tyre Phillips zastąpił Neala tylko w swoim drugim meczu jako Gigant.

„Myślę, że wykonali dobrą robotę” – powiedział Daboll. „Byli przygotowani i to przede wszystkim dzięki nim, ale potem (trener ofensywny) Bobby (Johnson) i (asystent trenera linii ofensywnej) Tony (Sparano Jr.) spędzają dużo dodatkowego czasu z niektórymi z tych facetów lub młodzież. Którzy pracują w kadrze trenerskiej. Byli gotowi iść i przygotować się i wykonali dobrą robotę. Będziemy z nimi pracować w tym tygodniu i zobaczymy, jak będzie w tym tygodniu, ale byłem bardzo zadowolony z jak zareagowali, gdy musieli wyjść i zagrać”.

„Porozmawiamy o tym tutaj w ciągu najbliższych kilku dni”, powiedział Daboll. – Nick wykonał dobrą robotę, odkąd tu pracuje. Wrócimy do tego dziś wieczorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.