„Naprawdę trudno to zobaczyć” – termin

John Oliver Powrót do innego rozdziału W zeszłym tygodniu dziś wieczorem Tym razem się zakopuje HBOPosiadany przez Smoczy Dom. Komik dostał wstrząs w mrocznych scenach gra o tron Spinoff okazał się kontrowersyjny wśród widzów.

Oliver próbował rozjaśnić mroczny moment, wyśmiewając serial fantasy HBO, tytuł, który wyraża jego frustrację z powodu praw osób transpłciowych i sytuacji w łazience w szkole dla dziewcząt.

„To okropne! Naprawdę trudno to zobaczyć, ponieważ jest tak ciemno” – powiedział Oliver o młodym transpłciowym mężczyźnie rozmawiającym ze strażnikami, gdy szedł do łazienki.

Oliver później żartował: „Nawiasem mówiąc, byłby to bardzo trafny slogan Smoczy Dom”.

Związane z: George RR Martin mówi, że „Dom smoka” potrzebuje „czterech pełnych sezonów” w obecnym tempie w HBO i Time Jumps

Na ekranie napis głosił: „Jest tak ciemno, że tak trudno to zobaczyć”.

To jest po odcinku 7 Smoczy Dom Widzowie wyrazili swoją frustrację, jak ciemne były niektóre sceny na antenie. Odcinki wydawały się być kręcone w ciągu dnia, ale wyblakły w postprodukcji, by pojawić się wieczorem.

Niektórzy fani byli niezadowoleni z konieczności zmiany ustawień telewizora i zabrali się do mediów społecznościowych, aby się wyładować. HBO maks.Konto obsługi klienta na Twitterze odpowiedziało niektórym widzom, mówiąc, że słabo oświetlone ujęcia były celowe.

„Cieszymy się, że doniesiesz o ciemnej scenie nocnej w House of the Dragon: Episode 7 na twoim ekranie. Przyćmione oświetlenie tej sceny to celowa decyzja twórcza. Dzięki!” Konto HBOMaxHelp On to napisał na Twitterze.

Ostatni tydzień dziś wieczorem z Johnem Oliverem Nadawane w niedziele o 23:00 czasu wschodniego w HBO i HBO Max.

READ  Potężna zimowa burza nawiedzi Środkowy Zachód

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.