Następny w kolejce może być Porsche 911 GT2 RS, maszyna hybrydowa o mocy 700 koni mechanicznych

zdjęcie: Porsche

Wszyscy wiemy hybryda Porsche 911 W końcu to nastąpi. Teraz mamy lepsze wyobrażenie o tym, jak to będzie wyglądać, jak donosi serwis samochód Mówi 911 GT2 RS hybrydowy Już nadchodzi i będzie to najszybsza i najpotężniejsza wersja na drodze 911 iść na randkę.

Gdybyś przeoczył:

A Porsche powiedział „od środka” samochód Oczekuje się, że nowo opracowany hybrydowy układ napędowy będzie miał ponad 700 koni mechanicznych. Nie powinno to jednak być wielką niespodzianką, ponieważ najnowszy 911 GT2 RS Wypompowywał 690 koni mechanicznych. Pozostałe 10 kucyków nie powinno być tak dużym skokiem Porsche Główny.

Będzie to inny system niż jednostki hybrydowe typu plug-in, które można znaleźć w Cayenne i Panamerze samochód. 911 będzie oparte na systemie miękkiej hybrydy i będzie wyposażone w silnik elektryczny do wspomagania silnika spalinowego – podobnie jak w przypadku zwycięskiego samochodu Porsche w Le Mans. 919 Hybryda I jej prezent Porsche 963 LMDH Samochód, ale mocniejszy. W obecnej formie 649-konny 4,6-litrowy silnik gazowy V8 jest wspierany przez 68-konny silnik elektryczny Bosch, który jest zasilany energią powyżej 80 mil na godzinę.

Outlet donosi, że chociaż są to wciąż wczesne dni rozwoju GT2 RS Hybrid, 911 Turbo Prototypy z nową łagodną hybrydą wykorzystują silnik elektryczny zamontowany w skrzyni biegów i chłodzony powietrzem akumulator litowo-jonowy pod przednimi siedzeniami. W samochodzie produkcyjnym akumulator też będzie pod tylnymi siedzeniami, aby uzyskać rozkład masy 61:39.

według ścieżka trasyTermin 2026 dla GT2 RS Hybrid ma sens. GT2 RS jest zwykle wprowadzany pod koniec bieżącego cyklu produkcyjnego 911.

Ogólnie rzecz biorąc, nowy samochód będzie miał „znacznie większą moc” niż poprzedni GT2 RS, a także „znaczący wzrost momentu obrotowego”. Można go jednak kupić za nieco rozsądniejszą cenę, ponieważ model hybrydowy ma kosztować co najmniej 300 000 USD.

Jalopnik skontaktował się z Porsche w celu uzyskania komentarza, ale rzecznik producenta samochodów powiedział Porsche NIE „Komentarz na temat spekulacji na temat potencjalnych przyszłych produktów” jako „kwestia polityki”.

READ  „Zenless Zone Zero” to nowa gra RPG od studia stojącego za „Genshin Impact”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.