Nawet Dave Chappelle nie może zmusić liberałów do tolerowania Elona Muska i wolności słowa

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

W niedzielny wieczór komik Dave Chappelle zaprosił na scenę wyjątkowego gościa. Elona Muska, Niedawno nowy właściciel Twittera chwycił za mikrofon i zaczął machać do tłumu. Potem zaczęło się buczenie i nie ustawało przez kilka minut.

jak piżmo Ciągle upuszcza profile na Twitterze. Tam, gdzie niezależni dziennikarze, ostatnio Barry Weiss, przeszukiwali wewnętrzne dokumenty Twittera i tworzyli fascynujące wątki na Twitterze, incydent na przyjęciu Chappelle’a w San Francisco daje pewien wgląd w to, dlaczego cel Muska, jakim jest bycie wolnym głosicielem prawdy w społeczeństwie, jest trudniejszy, niż mogłoby się wydawać .

Nie brakuje ironii, gdy arena pełna fanów Chappelle’a nagle zamienia się w kampusowy tłum, który nie chce nawet słyszeć, co ktoś na scenie próbuje powiedzieć. W końcu próby odwołania kontrowersyjnego komika są tak powszechne jak cukierki. To kot, który dotyka trzeciej szyny częściej niż pociąg D.

Pliki na Twitterze, część V, ujawniają pracowników, którzy nie wierzyli, że Trump naruszył zasady „podżegania”

Chappelle stale używa słowa na N Na całej swojej szerokości, a nie tylko na szerokości, która ma rozcieńczoną samogłoskę. Pali w domu i żartuje z grup marginalizowanych, przechadzając się groźnie po teatrze, jakby szukając kolejnej rzeczy, która go wkurzy. Krótko mówiąc, jest niebezpiecznie.

Dave Chappelle może uciec od bycia zdenerwowanym, ale opinia publiczna nie była tak wyrozumiała dla właściciela Twittera, Elona Muska.
(Zdjęcie: Jeremy Safire)

Ale to, co Chappelle był w stanie zrobić i jest prawdopodobnie wyjątkowe nie tylko wśród artystów, ale ogólnie osób publicznych, to sprawienie, by wielu postępowców czuło się z nim tak komfortowo, że dają mu przepustkę, której nie dostaje nikt inny.

Blue Distance, cool i Gen X wszystkiego, generuje energię i, ośmielę się powiedzieć, bezpieczeństwo, w którym progresywna publiczność może uwolnić od dawna stłumione mentalne i emocjonalne wątki.

READ  Horoskopy tygodniowe na tydzień 11 lipca według sztuk

To znaczy, dopóki nie wejdzie Elon Musk.

Kiedy Musk wszedł na scenę, było tak, jakby światła nagle się zapaliły, a publiczność zobaczyła, jak oddają się wszystkiemu, co mają zniszczyć w naszym społeczeństwie. To, co miało być przyjemną nocą komedii poszukującej tożsamości, stało się ucieleśnieniem obecnej progresywnej wściekłości.

Ale to, co Chappelle był w stanie zrobić i jest prawdopodobnie wyjątkowe nie tylko wśród artystów, ale ogólnie osób publicznych, to sprawienie, by wielu postępowców czuło się z nim tak komfortowo, że dają mu przepustkę, której nie dostaje nikt inny.

To, co Chappelle zawsze robił, opowiadał lub w tym przypadku pokazywał swojej publiczności, było czymś, z czym czuł się niekomfortowo, ale było to ważne. Dzieląc scenę z Muskiem, mówił: „Po prostu słuchaj, człowieku”, ale są granice, nawet dla Chappelle’a.

Podobnie jak publiczność Chapelle’a, liberalne media spędziły ostatnie dwa tygodnie wygwizdując Muska, zamiast słuchać wszystkiego, co ma do powiedzenia.

Oczywiście niedawne rewelacje o tym, jak Twitter tłumił informacje o COVID-19, historia laptopa Bidena czy zakaz Donalda Trumpa, czy ograniczanie konserwatywnej retoryki są warte opublikowania. Ale zamiast tego ci tak zwani dziennikarze zbywają to wszystko, twierdząc, że prawdziwa historia to rzekomy wzrost mowy nienawiści na stronie. Twierdzenie poparte mniejszą liczbą faktów niż zajączek wielkanocny.

Tak jak sam Twitter stworzył standardy, aby uciszyć konserwatywny dyskurs zamiast narzucać rzeczywiste standardy, tak też liberalne media codziennie wymyślają powody, by ignorować to, co jest prawie na pewno największą historią w historii mediów społecznościowych.

Kliknij tutaj, aby przejść do biuletynu

Nieszczere w tym wszystkim jest to, że w tym celu nieustannie oczerniali Muska, który jeszcze jakieś 10 minut temu był liberalnym ulubieńcem swojej pracy nad samochodami elektrycznymi oszczędzającymi klimat. Teraz CNN wyje absurdalnie, że normalizuje nazistów.

Ci kłamliwi dziennikarze doprowadzili publiczność do takiego szału, że publiczność dosłownie krzyczała na Muska, nawet gdy ich ukochana ikona kultury, Dave Chappelle, nawoływał do otwartości na pomysły Muska.

W poniedziałkowy poranek lewicowe konta na Twitterze – nie, nie wszystkie uciekły do ​​Kanady czy gdziekolwiek od czasu przejęcia władzy przez Muska – kpiły z Muska za brutalne traktowanie tłumu. Ale oglądając wideo, obserwując wydarzenia rozgrywające się spoza Kotła Gniewu, tłum wygląda śmiesznie, a nawet dziecinnie.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Jeśli Musk odniesie sukces w swoich wysiłkach na rzecz edukowania Amerykanów o tym, jak manipulują nimi media społecznościowe i giganci technologiczni, będzie musiał znaleźć sposób na przechytrzenie i pozyskanie wygwizdanego tłumu.

To nie jest zwykły wyczyn, zwłaszcza że media rozdają zgniłe owoce i pomidory i spychają masy na bok w sprawie wszystkich rzekomych złych czynów Muska. Ale jeśli może to wszystko znieść, jeśli trzyma proce i strzały, może zrobić tak wiele dobrego i spowodować tak wiele zmian.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej od Davida Marcusa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.