NBA nie zawiesi ani nie ukarze 76ers Joela Embiida, Jamesa Hardena po rażących faulach w meczu play-off z Nets

Ani centrum Philadelphia 76ers Joel Embiid, ani obrońca James Harden nie otrzymają dalszej reprymendy od NBA po tym, jak zostali wezwani za rażące faule w czwartek wieczorem. Adriana Wojnarowskiego z ESPN.

Embiid otrzymał rażący 1, ale nie został wyrzucony po tym, jak kopnął środkowego Brooklyn Nets, Nicka Claxtona w pierwszej kwarcie, podczas gdy Harden został ukarany rażącym 2 faulem po uderzeniu napastnika Nets, Royce’a O’Neala, w pachwinę. Claxton też tam był został później wydalony ośmieszyć.

Po zwycięstwie 102-97 nad Nets, 76ers ponownie objęli prowadzenie w serii 3:0.

– powiedział dziennikarzom po meczu sędzia NBA Tony Brothers Embiid nie został wyrzucony, ponieważ jego akcje „nie wzniosły się do przesady”, podczas gdy akcja Hardena wynikała z „bezpośredniego kontaktu z biodrem. Oto dwa faule:

Ta zawartość jest niedostępna ze względu na Twoje preferencje dotyczące prywatności.

Zaktualizuj tutaj swoje ustawienia, aby go zobaczyć.

Ta zawartość jest niedostępna ze względu na Twoje preferencje dotyczące prywatności.

Zaktualizuj tutaj swoje ustawienia, aby go zobaczyć.

Harden nazwał później swoje wyjście „nie do przyjęcia”, ponieważ „nie zrobił tego w miejscu prywatnym”.

„Nie jestem oznaczony jako brudny gracz” – powiedział Harden powiedział. „… Ktoś podnosi cię w defensywie i to jest normalna reakcja koszykówki. Nie uderzyłem go wystarczająco mocno, żeby upadł w ten sposób. Ale za rażące 2, to jest nie do przyjęcia. widziałem w lidze, rzeczy są znacznie większe niż ta gra. są gorsze. Szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby to była wina z mojej strony. Ale to jest nie do przyjęcia. To się nie wydarzy.

Gwiazdy 76ers, James Harden i Joel Embiid, prowadzą w serii 3-0 w Nets. (Wendell Cruz – USA TODAY Sports)

Decyzja o niepodejmowaniu żadnych działań przeciwko obu mężczyznom zapadła kilka dni po zawieszeniu przez ligę napastnika Golden State Warriors Draymonda Greena na jeden mecz za pokonanie napastnika Sacramento Kings Domantasa Sabonisa w meczu 2 serii play-off Konferencji Zachodniej.

READ  Policjant wysadził bomby łzawiące, aby powstrzymać walki po wprowadzeniu godziny policyjnej na Sri Lance

Green został natychmiast wyrzucony za swoje zachowanie – gdzie również krzyczał na sędziów – podczas gdy Sabonis został ukarany faulem technicznym za zamieszanie, kiedy złapał Greena za nogę po niecelnym strzale. Liga wyjaśniła później, że Green zasłużył na zawieszenie Z powodu jego „historii niesportowego zachowania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.