NFL Draft 2023: jak oglądać i co warto wiedzieć

Gwiazdy futbolu uniwersyteckiego postawią pierwsze kroki na drodze do zostania profesjonalnymi gwiazdami futbolu (lub porażkami) w drafcie NFL 2023. Spodziewaj się, że usłyszysz „Alabama”, „Georgia” i „Ohio State”, a także „przyspieszenie”, „fizyczność” i „piłkarskie IQ”.

Projekt rozpoczyna się w czwartek wieczorem i trwa w piątek wieczorem i sobotę po południu na Union Station w Kansas City, Missouri.

Relacja z pierwszej rundy rozpocznie się w czwartek o 20:00 czasu wschodniego na antenie ABC. Piątkowe relacje, rundy 2 i 3, rozpoczynają się o 19:00 w ESPN, a rundy od 4 do 7 rozpoczynają się w sobotę w południe w ESPN.

Ponury rekord Chicago Bears 3-14 zakwalifikował ich do pierwszego wyboru. Ale Bears zdecydowali się na wymianę z Carolina Panthers na zestaw czterech typów, w tym nr. Na miejscu 9. znajduje się 26-letni szerokokątny TJ Moore, który w trzech sezonach kariery zdobył co najmniej 1000 jardów. W zależności od tego, jak wypadnie wybór Karoliny na pierwszym miejscu i co Niedźwiedzie zrobią z grupą zdobytych typów, przebojowa wymiana może okazać się sukcesem lub katastrofą dla obu drużyn.

Chociaż nie wydali oficjalnego ogłoszenia, powszechnie oczekuje się, że Pantery wybiorą Bryce’a Younga z Alabamy, która jest uważana za najsilniejszą grupę dostępnych rozgrywających.

Young jest niekwestionowanym liderem z imponującym rekordem prowadzącym super drużynę Alabamy. Wielkim znakiem zapytania jest jego wzrost: 5 stóp i 10, uważany za niższy niż drużyny NFL.

Niedźwiedzie wymieniły się najlepszym wyborem po części dlatego, że wydawało się, że minie rok, zanim rozgrywający zajmie pierwsze miejsce, i są zadowoleni z 24-letniego Justina Fieldsa, który w zeszłym sezonie rozegrał świetny mecz jako rzucający.

Defensywny obrońca Jalen Carter pomógł Gruzji zdobyć tytuły krajowe jeden po drugim. Ale w zeszłym miesiącu nie wniósł sprzeciwu wobec lekkomyślnej jazdy i wykroczeń związanych z wyścigiem w związku z wypadkiem samochodowym, w którym zginęły dwie osoby, w tym kolega z drużyny, podczas rajdu zespołu o mistrzostwo. Został skazany na karę w zawieszeniu, grzywnę i prace społeczne.

READ  Plan Senatu dotyczący stałego czasu letniego budzi wątpliwości w Izbie

Chociaż kiedyś był najlepszym wyborem, obawy zespołów związane z incydentem wzbudziły pewne wątpliwości, podobnie jak słabe wyniki Cartera w jednym treningu.

Carter nadal może zostać wybrany wcześniej, jeśli zespół zdecyduje się sięgnąć po jego niewątpliwy talent. NIE. Seahawks pod numerem 5 są prawdopodobnym miejscem lądowania. Albo może się poślizgnąć, jeśli, jak niektórzy gracze zawsze robią w dniu draftu, zespoły uznają, że jego potencjał nie jest wart ryzyka.

Rozgrywający mogą zapełnić całą pierwszą czwórkę, a trzech innych sygnalistów oprócz Younga spodziewa się wysokiego wyniku: CJ Stroud z Ohio State, Will Lewis z Kentucky i Anthony Richardson z Florydy. Richardson to szczególnie interesujący przypadek, zawodnik, którego niektórzy skauci uważają za niezwykle utalentowanego zawodnika, który wciąż nie wykorzystał tego talentu w pełni. Mógł wspiąć się tak wysoko, jak nr 2, a może nawet poza pierwszą dziesiątkę.

Nazwiska, o których najczęściej słyszysz, to obrońca Will Anderson Jr. z Alabamy, obrońca Devon Witherspoon z Illinois i obrońca krawędzi Tyree Wilson z Texas Tech. Biegacze są obecnie niemodni wśród kreślarzy NFL, przynajmniej wyżej w kolejności, ale BJean Robinson z Teksasu może zmienić ten trend.

Houston Texans mają 2. i 12. miejsce w klasyfikacji generalnej, aby zastąpić franczyzę, która wygrała zaledwie 11 meczów w ciągu ostatnich trzech sezonów. Seahawks (nr 5 i 20 plus dwóch drugoligowych) oraz Detroit Lions (nr 6 i 18 oraz dwóch drugoligowych) są w dobrej sytuacji.

Denver Broncos, Cleveland Browns i San Francisco 49ers nie mogą liczyć na wylądowanie supergwiazdy; Draftują dopiero w trzeciej rundzie.

Miami Dolphins stracili swój najlepszy wybór, zajmując 21. miejsce po tym, jak stwierdzono, że Tom Brady miał z nim „niedopuszczalną komunikację” w dwóch oddzielnych sezonach, kiedy był związany kontraktem z innymi zespołami.

READ  Dziesięciolecia manipulacji genetycznych mogą zawierać wskazówki do zapobiegania chorobie Alzheimera, twierdzą naukowcy

To tytuł nadany ostatniemu wybranemu zawodnikowi. Większość z tych graczy ma niewielki wpływ na ligę. Ale w zeszłym roku p. Co dziwne, były rozgrywający stanu Iowa, Brock Purdy, przeciwstawił się swojemu niskiemu statusowi poborowemu. Po kontuzjach pierwszych i drugich rozgrywających 49ers, Treya Lance’a i Jimmy’ego Garoppolo, Purdy dostał szansę na start. W sezonie zasadniczym prowadził 5:0 i poprowadził drużynę do meczu o mistrzostwo konferencji.

Zanim pospiesznie odrzucisz klasę draftu swojej ulubionej drużyny jako porażkę, pamiętaj o Birdie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.