NFL ma nowego sponsora pokazu pierwszej połowy


Nowy Jork
CNN Biznes

Apple Music zastępuje Pepsi jako nowy sponsor pokazu NFL Super Bowl w przerwie meczu.

W piątek ogłoszono wieloletnie partnerstwo, a warunków finansowych nie ujawniono. W oświadczeniu NFL powiedział, że „nie może wymyślić bardziej odpowiedniego partnera” do programu. Halftime Show to najchętniej oglądane przedstawienie muzyczne roku, w którym tegoroczny występ ogląda 120 milionów ludzi.

Sponsorowanie nadchodzących Super Bowl przez Apple Music rozpocznie się 12 lutego 2023 roku w Glendale w Arizonie. Więcej szczegółów na temat występu, w tym wykonawców, zostanie opublikowanych w nadchodzących miesiącach na platformach społecznościowych Apple Music.

Pepsi

(WERWA)
Przez ostatnią dekadę był sponsorem pokazu przerwy w NFL. Jednak w maju ogłosił, że zakończy sponsorowanie programu w przerwie, ale pozostaje oficjalnym napojem bezalkoholowym ligi po 10-letnim kontrakcie podpisanym w maju ubiegłego roku.

Pepsi nie jest jedyną marką napojów, która powraca w wielkiej grze. Anheuser-Busch ogłosił na początku tego roku, że kończy swoją 33-letnią ekskluzywną umowę z Super Bowl, pozwalając innym markom alkoholowym szaleć. Na przykład Molson Coors

(Kran)
Szybko kupiłem 30-sekundowy spot.

Super Bowl rutynowo dostaje więcej niż 100 milionów widzów W Stanach Zjednoczonych kopalnia złota dla reklamodawców. Ostatnio wspomniana odmiana Ten Fox, który wyemituje przyszłoroczny mecz, jest „prawie wyczerpany”, a kilka stron sprzedaje „za 7 milionów dolarów”.

Jacob Leaf z CNN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  50 Cent pozywa MedSpa za użycie obrazu wskazującego, że przeszedł terapię powiększania penisa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.