NFL wybiera Detroit na gospodarza Projektu 2024

Motown będzie sceną NFL Draft 2024.

NFL ogłosiło w poniedziałek na dorocznym spotkaniu ligowym w Palm Beach na Florydzie, że draft odbędzie się w centrum Detroit wokół Campus Martius Park i Hart Plaza.

„Draft stał się przełomowym wydarzeniem w całym kraju i cieszymy się, że możemy współpracować z Lions i ich partnerami, aby wprowadzić projekt NFL 2024 do Motor City” – powiedział w oświadczeniu komisarz NFL Roger Goodell. „Z pomocą Visit Detroit, Detroit Sports Commission i City of Detroit the Lions wszyscy odwiedzający będą mieli niesamowite trzydniowe doświadczenie”.

Wersja próbna będzie obejmować trzy dni interakcji z fanami.

Powstanie interaktywny park rozrywki piłkarskiej, w którym kibice będą mogli podziwiać mecze, wystawy, występy muzyczne i sesje popisowe, a także możliwość zrobienia zdjęcia z trofeum Vince Lombardi.

Będzie to pierwszy raz, kiedy Detroit będzie gospodarzem projektu.

„Dzisiaj jest historyczny dzień dla Detroit z ogłoszeniem przybycia NFL Draft 2024 do Motor City”, powiedział w oświadczeniu Claude Molinari, prezes i dyrektor generalny Detroit. „Odwiedź Detroit z niecierpliwością czekamy na współpracę z naszymi partnerami ze społeczności gościnności, aby powitać entuzjastycznych fanów piłki nożnej z całego kraju, którzy uczynią nasze miasto stacją pielgrzymek ze świńskiej skóry. Zorganizowanie projektu to kolejna ekscytująca wygrana dla Detroit, która przyniesie silny wpływ ekonomiczny i podkreślić witalność naszego regionu.”

Tegoroczna wersja robocza odbędzie się w Las Vegas, podczas gdy wydarzenie 2023 odbędzie się w Kansas City.

READ  Bakers przeżywają przerwę w Lidze Mistrzów AFC i przegapią sezon 2022-23 dla Yukonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.