Niantic i Capcom ogłosiły grę Monster Hunter Now na iOS i Androida

Niantic i Capcom ogłosiły Teraz Monster Hunternowy Łowca potworów Tytuł na iOS i Androida, który przenosi serię na ulice, parki i dzielnice prawdziwego świata. Zostanie wprowadzony na rynek we wrześniu na całym świecie. Będzie dystrybuowana przez Niantic i licencjonowana przez Capcom. Subskrypcje nadchodzących zamkniętych testów beta są już dostępne za pośrednictwem Oficjalna strona internetowa.

Teraz Monster Hunter Jest nowy i niespotykany Łowca potworów Gra, która zachęca graczy do wyjścia ze swoim koleżkotem i napotkania niesamowitych potworów w prawdziwym świecie”. Łowca potworów Producent serialu Ryozo Tsujimoto, w komunikacie prasowym. „Technologia rzeczywistości rozszerzonej firmy Niantic zapewnia doświadczenie polowania „tu i teraz”, coś, w co można grać swobodnie, jednocześnie honorując rozgrywkę i polowanie, które może zaoferować tylko Łowca potworów. Wyjdźmy do prawdziwego świata i cieszmy się polowaniem! ”

John Hanke, założyciel i dyrektor generalny Niantic, dodał:Teraz Monster Hunter Będzie to idealne doświadczenie dla każdego, kto marzy o zmierzeniu się z epickimi potworami i walce z przyjaciółmi. Pełna fantastycznych stworzeń, przygód łowieckich i możliwości pracy zespołowej, z najlepszą możliwą grafiką na urządzeniach mobilnych, Teraz Monster Hunter to idealna franczyza, która przeniesie go do prawdziwego świata”.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Niantic:

Dla każdego, kto kiedykolwiek marzył o polowaniu na potwory w prawdziwym świecie, Teraz Monster Hunter Ożyw tę fantazję. Wcielając się w rolę łowcy, gracze będą przeżywać przygody i współpracować z innymi graczami, aby pokonać najgroźniejsze potwory na świecie, dodając element społecznościowy do gry akcji. od Teraz Monster Hunter Można w nią grać na smartfonach, bez problemu można zaprosić do niej znajomych.

Łowca potworów Jest to najpopularniejsza seria gier wideo firmy Capcom z ponad 90 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie i jedna z najpopularniejszych serii gier fabularnych wszechczasów.

Teraz Monster Hunter Został zaprojektowany tak, aby każdy mógł cieszyć się nim we własnym tempie, niezależnie od tego, czy wybierasz się na dłuższą metę Łowca potworów Gracz, ktoś, kto nie grał od jakiegoś czasu, a nawet gracz, który jest nowy w serii. Możesz także grać kiedy i gdzie chcesz. Na przykład w Teraz Monster Hunter, Istnieje przedmiot o nazwie paintball. Malując napotkanego potwora, możesz sprowadzić go do domu i polować na niego sam lub z inną osobą. A nawet jeśli spacerujesz bez grania w grę, twój kumpel może oznaczać mijane potwory za pomocą paintballa, dzięki czemu możesz cieszyć się ściganiem ich nawet po powrocie do domu.

Obejrzyj zwiastun poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

zwiastun

język angielski

język japoński

READ  2022 MacBook Air – wiadomości, funkcje, specyfikacje i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.