Nick Kyrgios rozbija rakiety po meczu: „Szczerze czuje się jak s–t”

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Kontrowersyjny Australijski tenisista Nick Kyrgios Została sfilmowana niszcząc dwie rakiety tenisowe po przegranej w środę meczu z Rosjanką Karen Kachanov na US Open.

Kyrgios przegrał 5-7, 6-4, 5-7, 7-6 (7-3) i 4-6 w prawie czterogodzinnym meczu z Kachanovem.

Film pokazuje 27-letniego Australijczyka idącego spokojnie w kierunku swoich toreb po utracie nadziei na Wielki Szlem.

Kyrgios nagle rzuca wielki mecz – Rozbił swoją rakietę tenisową o ziemię trzy razy przed rzuceniem.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Nick Kyrgios z Australii wymachuje rakietą podczas meczu mężczyzn w ćwierćfinale przeciwko Karen Kachanov z Rosji podczas US Open w USDA Billie Jean King National Tennis Center 6 września 2022 r. w Nowym Jorku.
(Frey/TPN/Getty Images)

Widać Kyrgios chwytającego drugą rakietę i rzucającego ją na ziemię, która prawie odbiła się nad siatką.

Wynika to z kolejnego wybuchu z Kyrgios w tym tygodniu, gdzie on… Widziano plucie i przeklinanie W swoim własnym pudełku drużynowym.

„Jeśli nie zamierzasz mnie wspierać, idź do domu, bracie”, Kyrgios krzyknął do swojej grupy fanów, w tym do swojej dziewczyny, Gostina Hatseya. Za swoje zachowanie Kyrgios został ukarany grzywną w wysokości 7500 dolarów.

NICK KYRGIOS został ukarany grzywną w wysokości 7500 USD.

„Naprawdę czuję się jak s-t. Czuję, że zawiodłem wielu ludzi” – powiedział bez ogródek Kyrgios na konferencji prasowej po swoim kontrowersyjnym meczu z Kachanovem.

„Jestem oczywiście zdruzgotany” – dodał zrozpaczony tenisista. „Ale cała zasługa należy do Karen. Jest wojownikiem. Jest wojownikiem. Myślałem, że odwalił dzisiaj kawał dobrej roboty”.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

„Szczerze najlepszy serwer, na jakim grałem w tym turnieju, szczerze mówiąc, sposób, w jaki trafia na swoje miejsca pod presją” – dodał Kyrgios.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.