„Nie ma szans” na powrót do praw „Szybkich i wściekłych” – The Hollywood Reporter

Twain Johnson mówi, że „nie ma szans” na ponowne spotkanie szybcy i wściekli Rodzina, pomimo niedawnych zapowiedzi współgwiazdy, przestała mówić o jego powrocie do własności Vin Diesel Para zakopuje swoją dobrze nagłośnioną niechęć i współpracuje Szybko 10.

W wywiadzie dla CNN wydanym w środę, Czerwona uwaga Gwiazda została bezpośrednio zapytana o publiczną gałązkę oliwną Diesela i udzieliła bezpośredniej i niejasnej odpowiedzi. „W czerwcu ubiegłego roku, kiedy Vin i ja nie wchodziliśmy w interakcję w mediach społecznościowych, powiedziałem mu bezpośrednio – osobiście – że nie wrócę do praw” – powiedział Johnson.

Kontynuował: „Byłem stanowczy w moich słowach, ale zawsze będę wspierał obsadę i zawsze będę zakorzeniony w sukcesie właściciela, ale nie mam szans na powrót. Osobiście rozmawiałem z moimi kolegami z Universalu, którzy zrozumieli problem i bardzo mnie wspierali.

Johnson mówił także o publicznych wysiłkach Diesela wśród gwiazd akcji. W listopadzie Diesel zwrócił się do Johnsona z bardzo publiczną i dziwaczną prośbą Wracać Szybko Złóż post na Instagramie. „Mój młodszy brat Twain… nadszedł czas”, napisał Diesel w swoim poście na Instagramie, „świat czeka na koniec. Szybko 10. Wiesz, moje dzieci nazywają cię wujkiem Twainem w moim domu. Nie ma wakacji, których oni i wy nie gratulujemy… ale nadszedł czas. Dziedzictwo czeka ”.

„Jestem bardzo zaskoczony niedawnym postem Vin”, powiedział później Johnson, dodając: „Niedawny publiczny post Vin jest przykładem jego manipulacji. Nie podoba mi się sposób, w jaki wychowywał swoje dzieci w biurze, ani śmierć Paula Walkera. Zostaw ich w spokoju.”

Dodał: „Rozmawialiśmy o tym kilka miesięcy temu i doszliśmy do jasnego zrozumienia. Moim celem jest ukończenie mojej wspaniałej podróży tą niesamowitą podróżą szybcy i wściekli Z wdzięcznością i współczuciem. Szkoda, że ​​ten dyskurs publiczny jest zabłocony w wodzie.

Prawdziwa hollywoodzka konfrontacja między Tytanami, Johnsonem i Dieselem w 2016 roku, kiedy uderzyli w głowę na planie, niespodziewanie wyszła na jaw lub ich spór stał się publiczny. Los wściekłych. Sprzedają Barbes w mediach od postu Johnsona na Instagramie z 2016 roku. Zakwestionował profesjonalizm Diesela.

Vin Diesel i Dwayne Johnson w „Szybkiej 6”
Dzięki uprzejmości Everett Collection

Konflikt został wznowiony, gdy olej napędowy trafił do sprzedaży w czerwcu Powiedział Zdrowie mężczyzn Jego konflikty z Johnsonem były spowodowane jego „twardą romantyczną” postawą.

READ  Mary Miller mówi, że wyrok aborcyjny na wiecu Trumpa „zwycięstwo białych”

„To trudna postać, która zawiera postać Hobbsa” – powiedział Diesel. „Moim podejściem w tamtym czasie było pokochanie tego występu tak mocno, aby dotrzeć tam, gdzie było to potrzebne. Jako producent, OK, zabierzemy Dwyane’a Johnsona do zapasów i zmusimy ten filmowy świat, publiczność , jego charakter w coś, czego nie znają – jak tona chmielu To coś z czego jestem dumny, ta estetyka.Zajęło to dużo pracy.

Johnson oczywiście odpowiedział.

„Śmiałem się, śmiałem się mocno” – powiedział Powiedział Hollywoodzki reporter. „Myślę, że wszyscy się z tego śmiali. Zostawiłem to, pogratulowałem im i życzyłem im wszystkiego dobrego. Szybko9. I życzę im powodzenia Szybko 10 i Szybki 11 I reszta szybcy i wściekli Filmy, które robią, są beze mnie.

Po ich odejściu Johnson zagrał w SpinApp Szybcy i wściekli prezenty: Hobbes i Shaw, naprzeciwko Jasona Stathama. Film zarobił na całym świecie 759 milionów dolarów w 2019 roku. Najnowszy Diesel Szybko Rata, Szybko9, został wydany na początku tego roku i zarobił 721 milionów dolarów na całym świecie, co czyni go najbardziej dochodowym hollywoodzkim filmem o epidemiach.

Diesel jest podłączony Szybko 10 i Szybki 11, filmowiec Justin Lynn. Szybko 10 Data premiery 19 maja 2023 ustalona przez Universal. Lynn opisana Szybko9, 10 i 11 Bycie rozdziałami trylogii zamyka główne Szybko Własność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.