Nie możesz teraz grać w Overwatch 2, ponieważ jest atakowany

Junker Queen stoi przed niektórymi mieszkaniami.

zrzut ekranu: Blizzard Rozrywka

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się Monitor 2 W momencie premiery nie jesteś sam. Prezes Blizzarda Mike Ybarra ogłosił na Twitterze, że Monitor 2 Serwery są obecnie poddawane „masowemu” atakowi typu rozproszona odmowa usługi (DDoS), który zwykle ma miejsce, gdy coś jest złośliwie zalewane ruchem, aby uniemożliwić innym połączenie. Jest to prawdopodobnie główna przyczyna problemów z połączeniem, które ma każdy, kto próbuje zalogować się do gry.

Monitor 2 Tylko uruchom dzisiajludzie byli Raporty nieprzyzwoicie długo czekać Czasami, z niektórymi siedzącymi z tyłu Dziesiątki tysięcy graczy. to było tam? Inne problemy z uruchomieniem, takie jak utracone kosmetyki, utracone zapisy meczów i zapluskwione kamery. Dziwne błędy są normalne podczas uruchamiania ogromnej gry na żywo. Ale ktoś próbuje przeprowadzić cyberatak Monitor 2 Niezbyt często.

Serwery prawdopodobnie wkrótce wrócą. prawdopodobne. Nie mamy na to konkretnego czasu. Kotaku Skontaktowałem się z Blizzardem, aby dowiedzieć się, kiedy serwery wrócą do pełnej wydajności, ale nie otrzymałem odpowiedzi do czasu prasowego.

Czytaj więcej: Jak działają ataki DDoS i dlaczego tak trudno je powstrzymać

Nowa darmowa strzelanka od Blizzarda została zaprojektowana jako kompletny zamiennik oryginału notuj i obserwuj, który właśnie zobaczył wczoraj, że jego serwery przestały działać po sześciu latach. To znaczy, że nie możesz tam skakać Uwaga i obserwuj Niestety, czekając na zakończenie ataku DDoS. Wstępnie zweryfikowani krytycy Monitor 2 Wygląda na wyprzedane O rzeczywistej rozgrywceale było mi trochę zimno usługa na żywo otoczona murem Postęp, aby odblokować postacie. Ludzie byli już o tym przekonani Monitor 2 To niewiele więcej niż aktualizacja doskonale sprawnej, konkurencyjnej gry, więc przejście na free-to-play wydawało się jedną z największych zmian, która była głównym zmartwieniem wielu fanów.

W każdym razie mam nadzieję, że przynajmniej odzyskasz swoje miejsce w klasie, gdy Blizzard odzyska kontrolę nad serwerami.

Aktualizacja 10.05.22 o 10:00 AMET: Dyrektor gry Overwatch 2 mówi, że gra przeszła drugi atak DDoS. Nie ma jeszcze słowa, kiedy serwery powrócą do swoich normalnych funkcji.

READ  Dzięki przebudowie strony wyszukiwania możesz teraz wyszukiwać w komentarzach na Reddicie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.