Niektóre z rzekomych wymagań systemowych dla Microsoft Next Valley (Windows 12) są tutaj

Chociaż nadal mamy w sklepie co najmniej dwie aktualizacje systemu Windows 11 Moment (Moment 3 i Moment 4), Microsoft już czyni pewne postępy w kierunku następnej generacji systemu Windows 12 i nie jest to jeszcze oficjalna nazwa, jak się wydaje. dalej Dolina Następna. Panos Panay, dyrektor generalny, wyjaśnił, że następna generacja systemów Windows 11 i Windows 12 będzie połączeniem doświadczeń opartych na chmurze i sztucznej inteligencji, a Microsoft powoli czyni pewne postępy w tym kierunku. Również w aspektach bezpieczeństwa firma zabija starsze komponenty, takie jak MSDT, a także VBScript, które były wykorzystywane w przeszłości.

Uważa się, że Microsoft powrócił do swojego trzyletniego cyklu wydawniczego, co oznacza, że ​​Next Valley lub Windows 12, cokolwiek chcesz nazwać, prawdopodobnie zostanie udostępniony ogółowi społeczeństwa w drugiej połowie (2H) 2024 r.

Oprócz samej daty premiery, kolejnym obszarem, który z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie, są wymagania systemowe dla Windows 12. Wymagania Windows 11 są często uważane za dość rygorystyczne, ponieważ Microsoft uważa procesory, które mają zaledwie kilka lat. , za niekompatybilne. Ostatnie plotki sugerują, że procesory Intel Meteor Lake-S 14. generacji do komputerów stacjonarnych zadebiutują z obsługą systemu Windows 12 po wyjęciu z pudełka. Jednak w oparciu o dowody, które mamy do tej pory, jest to bardzo mało prawdopodobne, ponieważ oczekiwane daty premier Meteor Lake i Next Valley wydają się nie pasować. Co więcej, w tej chwili prawie nie ma śladu Meteor Lake-S, co wskazuje, że wymagania dotyczące procesora mogły nie zostać jeszcze sfinalizowane.

Jeśli chodzi o niektóre inne wymagania, takie jak Trusted Platform Module (TPM), niemiecki port Deskmodder twierdzi, że wymagania dotyczące wydania Security Cryptographic Processor będą takie same jak w Windows 11, tj. TPM 2.0. Co ciekawe, Microsoft właśnie udostępnił obsługę SHA-3 w najnowszej kompilacji Insider.

READ  Plotka: Nowa Zelda: nazwa BOTW 2 zyskuje na popularności w Internecie...

W raporcie zauważono również, że koprocesor Pluton, który zadebiutował wraz z mobilnymi procesorami Ryzen 6000, może nie być czymś powszechnym. Tymczasem minimalne wymagania dotyczące pamięci RAM mogą wzrosnąć do 8 GB.

On ona On mówi (Tłumaczenie Google na język angielski):

Niektórzy z pewnością będą się zastanawiać, czy wymagania sprzętowe będą nadal rosły. Z naszych informacji wynika, że ​​nadal powinien być z TPM 2.0. Jest jeszcze bardzo wcześnie dla plutonu

Wymagania dotyczące pamięci RAM mogą wzrosnąć do 8 GB.

Podsumowując, oto wymagania systemowe gry Next Valley (Windows 12):

Chociaż nic nie mogą zrobić z minimalną wymaganą przestrzenią dyskową, która wynosi 64 GB w systemie Windows 11, Microsoft może dać ci opcję zainstalowania ReFS. W rzeczywistości wydaje się, że firma robi przyzwoite postępy, ponieważ niedawno zaktualizowała wersję ReFS. Plotka sugerowała kiedyś, że Microsoft może zaktualizować wymagania systemowe dla systemu Windows 11 i sprawić, że dyski SSD będą obowiązkowe do uruchamiania. Chociaż tak się nie dzieje, gigant z Redmond może zacząć to robić z systemem Windows 12 (co właściwie byłoby dobrą rzeczą, aby zobaczyć, jak ceny dysków SSD nadal spadają).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.