Nieszczepiony QB Carson dołącza do listy Vents Covit-19, walczy o miejsce w playoffach Golds | Indianapolis Golds

Oczekuje się, że Carson Vents opuści decydujący niedzielny mecz z Las Vegas Indianapolis Golds Wtorek pojawił się w swoim pierwszym kwartale na liście Reserve / Govt-19.

Nie było od razu jasne, czy miał pozytywny wynik testu na obecność wirusa Vents, czy też był w bliskim kontakcie z kimś innym, kto dał wynik pozytywny.

Ale Vents nie jest zaszczepiony i NFL Gracze, którzy uzyskają pozytywny wynik testu etycznego, powinni siedzieć przez 10 dni. Chociaż CDC zmieniło swoje wytyczne dotyczące bezobjawowych, zalecając pięciodniowy okres izolacji i noszenie maski przez kolejne pięć dni, nie jest jasne, czy NFL zmieni swoje wymagania.

Czas nie będzie zły dla Golds, którzy odzyskali siły po starcie 1-4, wygrają 8 z ostatnich 10. Mogą zdobyć jedno z siedmiu miejsc playoff AFC, wygrywając z Raiders.

Posunięcie Indii nastąpiło po tym, jak pięciu graczy, w tym praworęczny Braden Smith, zostało dodanych do szybko rosnącej listy Govt-19 w ciągu jednego dnia i 24 godzin po tym, jak trener Frank Reich został zapytany, czy podejmie dodatkowe środki ostrożności, aby chronić Vents .

„Tak, to było z drużyną – tak naprawdę dla każdego gracza” – powiedział Reich. „Więc będziemy mieć plan dla całego zespołu, plan dla niektórych osób, Carson jest jednym z nich, ale nie jedynym. Nie chcę szczegółowo mówić o każdej osobie, z którą możemy zrobić trochę więcej osoba, ale o tych rzeczach się mówi.

Rezerwowym debiutantem Venta jest Sam Ehlinger, który grał w trzech meczach, ale w tym sezonie nie rzucił ani jednego podania. Został wybrany w drafcie szóstej rundy.

Starsi zawodnicy Brett Huntley i James Morgan są w indyjskim sztabie szkoleniowym. Huntley przeszedł 3-6 jako starter w swojej karierze w NFL.

Pomimo braku sześciu startujących z powodu Kovit-19 i dwóch kolejnych przegranych w pierwszej połowie, Indy wygrał sobotę w Arizonie. Nieobecność zmusiła Indie do gry tylko ze Smithem, jednym z pięciu regularnych ofensywnych otwieraczy.

Nie wiadomo, ilu z tych graczy powróci w niedzielę.

Ale Reich wyjaśnił w poniedziałek jedną rzecz – Golds nie poprosił otwierającego zeszłego sezonu Philipa Riversa o przejście na emeryturę po pomoc.

– Nie – powiedział Reich. „Jesteśmy w takiej sytuacji, w jakiej się teraz znajdujemy. Cieszymy się, że tu jesteśmy”.

READ  Liczba zgonów z powodu COVID w Indiach przekracza 500 000, ale niektórzy analitycy liczą miliony więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.