Nikki Haley mówi, że prezydent Biden i Kamala Harris powinni ustąpić „dla dobra naszego kraju”

Były ambasador USA Nikki Haley zasugerował, że Prezydent Biden oraz Wiceprezes Kamala Harris powinni ustąpić ze swoich stanowisk w kwestii prowadzenia polityki zagranicznej.

Mówię dalej „Pokaz Guya Bensona” Haley potępił Bidena uwagi z konferencji prasowej w zeszłym tygodniu, na której sugerował, że może nie być żadnych działań w przypadku „drobnego wtargnięcia” Rosji na granicę ukraińską.

NIKKI HALEY W „KILMEADE SHOW”: ROSJA, CHINY ZOBACZYŁY „WYPRZEDAŻ” SWOICH SOJUSZNIKÓW W AFGANISTAN

Nikki Haley, była gubernator Południowej Karoliny i ambasador przy ONZ, kikutuje dla kandydata na gubernatora Wirginii Glenna Youngkina (R-VA), podczas kampanii w McLean w Wirginii, USA, 14 lipca 2021 r. REUTERS / Evelyn Hockstein

„To absolutnie straszne słuchanie konferencji prasowej Bidena, ponieważ dosłownie nigdy nie pokazujesz swoich kart, zwłaszcza gdy ich nie masz. I to jest dosłownie to, co zrobił” – powiedział Haley gospodarzowi radia i współpracownikowi Fox News. Guy Benson.

Po opracowaniu polityki zagranicznej dotyczącej RosjaHaley upierał się, że „gdyby Biden kochał nasz kraj”, on i Harris zrezygnowaliby.

„Szczerze, dla dobra naszego kraju, gdyby Biden kochał nasz kraj, ustąpiłby i zabrał ze sobą Kamalę. Ponieważ sytuacja w polityce zagranicznej jest w tym momencie niebezpieczna. silna Ameryko, nie masz bezpiecznego świata. I to się właśnie przygotowuje. Moją jedyną nadzieją i modlitwą jest to, żeby się zebrali i zdali sobie sprawę, że tu nie chodzi o Amerykę. Tu nie chodzi o NATO. Wszyscy. Tu chodzi o bezpieczeństwo. Tu chodzi o siłę. Tu chodzi o zdobycie wolności – powiedział Haley.

READ  Firma Navient zajmująca się pożyczkami studenckimi ma zamiar anulować dług w wysokości 1,7 miliarda dolarów

Prezydent Joe Biden |  Prezydent Rosji Władimir Putin

Prezydent Joe Biden | Prezydent Rosji Władimir Putin
(Zdjęcie: Nic Antaya / Getty Images | Zdjęcie: Mikhail Svetlov / Getty Images)

CNN, MSNBC TOUT WAKAT W SĄDZIE NAJWYŻSZYM JAKO POLITYCZNA OKAZJA DLA BIDEN: „TO MOŻE BYĆ PRAWDZIWY WSTRZĄS”

Benson poprosił Haley o wyjaśnienie jej komentarzy, w których Haley podkreślała porażki Bidena w polityce zagranicznej.

„Spójrz na sytuację. Jesteśmy w niebezpiecznej sytuacji. Zniszczył Afganistan. Postawił nas w sytuacji z Rosją. Nie ma planu na Tajwan, a ty wysyłasz naszych sportowców do Pekinu na igrzyska olimpijskie, a ty” Nie powiedziałem nic o tym, jak zamierzasz ich chronić, kiedy tam będą. Dosłownie grożono im i powiedziano im, że jeśli powiedzą coś przeciwko rządowi, zostaną ukarani. Gdzie jest ochrona dla Amerykanów? Dosłownie, on zawiódł na każdym poziomie – powiedział Haley.

Wymieniła również niepowodzenia domowe jako kolejny powód, dla którego Biden ustąpił.

„A potem patrzysz w kraju. Patrzysz na to, że przestępczość trafia na nasze ulice. Patrzysz na to, że mamy całe pokolenie COVID, że będziemy mieli szczęście, jeśli w tym momencie ukończą liceum jeśli utrzymamy te szkoły w zamknięciu i będziemy walczyć ze związkami zawodowymi nauczycieli. Masz granicę, na której pozwalasz na przekroczenie 200 000 nielegalnych imigrantów tylko w zeszłym miesiącu” – dodała.

NEW YORK, NY - 5 kwietnia: ambasador USA przy ONZ Nikki Haley przewodniczy posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ w siedzibie ONZ, 5 kwietnia 2017 r. w Nowym Jorku.  (Zdjęcie: Drew Angerer / Getty Images)

NEW YORK, NY – 5 kwietnia: ambasador USA przy ONZ Nikki Haley przewodniczy posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ w siedzibie ONZ, 5 kwietnia 2017 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Drew Angerer / Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Haley zakończyła swoje przemyślenia, mówiąc, że administracja Bidena była „katastrofą na każdym poziomie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.